SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 215
Witam,

Mam pytanie krótkie, czy stosując przed treningówkę olimpu redwailer można osobno dołożyć jeszcze kreatyne? Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35740 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262815
Jeśli ma być to cykl kreatynowy, to nie tylko można ale nawet trzeba dołożyć kreatyne

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja nigdy nie liczę kreatyny z PW do cyklu i tobie radzę robić tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
dlaczego nie wliczasz krety z PW na cyklu? jaki jest tego powód?

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24734
Dla pewności , w PW zazwyczaj jest jej 1-3g . Czasami weźmiesz porcje , czasami troszkę mniej, czasami troszkę więcej więc nie ma co sobie zawracać głowy i wliczać skoro sama kreatka jest tania i tak i w ogólnym rozrachunku nie wiele to zmieni. Jak ktoś ma czas i chęci to może wliczać kreatke z PW, ja osobiście też nie wliczam w PW (ale jade już pół roku, po 5g/ed) ale Beta Alanine jużwliczam, bo droższa :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
:) Ja tak samo jak kolega wyżej. Po za tym BA jest znacznie więcej w PW w granicach dziennej dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Vaadeer
(ale jade już pół roku, po 5g/ed)


i co, dalej po pół roku odczuwasz działanie? nie myślałem nigdy nad opcja 5g ed. jesteś w stanie przedstawić mi plusy takiego działania? wiem, że tak można, ale do tej pory bardziej byłem przekonany do opcji : cykl -> przerwa -> cykl -> przerwa : chociażby dla oczyszczenia organizmu i odblokowania jakiś tam receptorów...

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24734
Nie wiem, zaczełem brać na redukcji jako antykatabolik i w celu utrzymania siły. Na redukcji siła trochę do przodu (siła, nie masa) , jak wskoczyłem na większe kalorie to siła skoczyła dość dużo do przodu ale ciężko mi powiedzieć jak by było bez tej kreatyny. Wychodze z założenia że bedąc bogatym amerykańcem(a nawet nie bogatym) opierdziela się pełno steków z krowy(jak i ogólnie miesa wołowego) w ilościach zdecydowanie większych niż u nas, i gdybym tak był bogatym polaczkiem i jadł 1kg woła dziennnie ( a nie piersi) to bym działał na podobnej zasadzie(tj ciągłe wysycenie kreatyną), a tak to opcja tańsza normalne mięso + kreatyna. Nie zauważam żadnych dolegliwości typu obciążenie nerek i stopniała wątroba . Teraz planuje zrobić przerwę za +/- 10dni jak się kreatyna skończy to zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
poza tym weźmy pod uwagę też fakt, że fermy woła w Polsce na pewno dalece odbiegają od ideału i tak de facto przez pasze, powietrze i traktowanie zwierząt (ich psychika) na pewno zawartość kreatyny w czerwonym mięsie jest mniejsza niż podają to producenci/różne tabele. jednak gdzieś kiedyś, dawno temu, czytałem, że aby z wołowiny dostarczyć 5g kreatyny trzeba by jej pochłonąć około kilograma - a to już da nam około 200g białka na dobę i tak de facto przy średniej wadze 80kg daje to już 2.5g/kgmc i do tego dojdzie jeszcze białko z innych pokarmów, jak płatki owsiane, orzechy, makaron z pszenicy durum, czy twaróg. tak więc tak czy siak jedyne rozwiązanie to kupienie najtańszego mono.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA xtra dawkowanie

Następny temat

POTRZEBUJĘ OPINI :)

Wiecej