SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie... ? SOGI !

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3993
_YaKuZa_ ma racje jesli chodzi o trening, natomiast niezgodze sie ze dom nie jest dobrym miejscem na rozpoczecie cwiczen.
Przez pierwsze 3 miechy cwicz w domu, a jak wytrwasz (samozaparcie) to zapisz sie wtedy na silke. Ja jak zaczynalem to robilem pompki z plecakiem na plecach wyladowanym zelastwem
Wyszukaj sobie trening dla poczatkujacych i cwicz wszytkie grupy miesniowe, a nie tylko plecy, klete i barki. I poczytaj troche bo jak widac twoja wiedza na temat treningu jest znikoma...
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Ja cwicze w domu od 3 lat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123
i oto chodzi ze ja nie chce isc na prof. siłke bo wiadomo jakie sa reakcjeinnych jak przyjdzie taki leszcz itp. mi chodzi o trening domowy zeby był jak najlepszy plan treningowy dobry mam tez do dyspozycji sztange i gdzies 40 kg obiazenia ale nie mam ławki i to jest moj koleiny problem.wszyscy dostaja sogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2909
Ja też chcem soga LOL Pozdro

.: V :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
Moge Ci troche pomóc! Ćwicz tak: drążek a następnie pompki! Wygląda to np tak.
12 podciągnięć na drążku ...odpoczynek...30 pompek....i tak zrób przeplatane 4 serie! Pompa niesamowita!!!! Spróbuj!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Jak masz sztange to bierz i ustawiaj 2 stolki, kladz sie na nich , niech ktos poda ci sztange i jedziesz

wcale nie zartuje

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 580
jak dla mnie to za dlugo ta masa Ci nie bedzie rosla przez te cwiczenia... :/ tak jak mowia wez zorganizuj sobie w piwnicy cos nawet z betonu zrob sobie obciazenie na sztange... ja tak cwicze i choc nie mozna powiedziec ze ciezar dobieram do kilograma to sie cwiczy i jakos to idzie :) ale pompki na mase to tak troche nie bardzo... na poczatek owszem moga byc zeby sie przyzwyczaic do cwiczen i przygotowac stawy do wiekszych obciazen ale z czasem bedziesz musial dokladac na plecy dosc duzo a to juz kregoslup obciaza duzo...wiec lepiej niech kregosl;up bedzie rowno oparty o laweczke :)

<Dobry trening nie jest zły>
<Cwicz przede wszystkim>

http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=26536 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Dżings ja tak zaczynałem kupiło sie sztange z 50 kg obciązenia i sie jechało na stołkach przez 3 miechy A JAK !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2894
Mozesz sprobowac roznych pompek <zmiana ustawiania rak...> i na drazku tez mozesz kombinowac <nachwyt, podchwyt...>

Mierz wysoko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Yakuza ja na poczatku tez jechalem na dwoch stolkach

Tyle ze nie mialem sztangi i wyciskalem hantle.

A masz soga bo wiesz jak to jest

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase - 3kg w 2 miesiace

Następny temat

masa masa masa

WHEY premium