SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania Didka

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 344
O ku*a Ojciec nie żyej , sory men nie wiedziałem , ale tak mówiąc o tym moim zdaniem gdy ktoś z naszej rodziny umiera i sie wkur**my to masz większą determinacje w walce , biciu , gym i innych zajęć siłowych nawet w piłce .. pamiętaj że nawet jeśli jest coś w życiu negatywnego to da sie z tego skorzystać w pozytywny sposób :) .. A brata masz albo coś , kolegów pewnie tak ale jakieś bojidupki czy co ?

"Nie ma op*****lania sie :D"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Brata mam,ale ma 31 lat,wygląda jak kula i się z nim tylko kłucę,w dodatku smieje sie ze mnie że nigdy mu nie dorównam,a ja na niego kładę lachę za przeproszeniem.Co do kumpli - same niedojrzałe dzieciaki które najchętniej rzucałyby się papierowymi kulkami i biegały za sobą na przerwach.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 344
To zacznijmy tak kumple ile lat mają ? Wybierz tych najlepszych .. Przyjaciela jakiegoś porządnego masz ? Jak brat sie śmieje to lej na niego .. Do której klasy chodzidz i co ci towi kumple robią może też chcieliby sie czegoś nauczyć i tak byś ich namówił na wspólne treningi..

"Nie ma op*****lania sie :D"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Mówie Ci,wszyscy jesteśmy w wieku 15 lat. Przyjaciela mam,ale on nie poćwiczy bo to takie duże bydle,które stwierdzi że mu sie nie chce :DD .. Trzecia gimbaza,brata olewam totalnie :P Kumple czuby,zachowują się jak 12-latkowie ;D

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 344
To wiesz co kumplom powiedz że jeśli nie sa dzieciarnia to niech ci pokaza jakie chwyty znaja itd ( jak znam zycie to sie skusza ) i tak ich namowisz a sam im pokazesz ze jestes lepszy , wyskolisz troche z zycia i onis sie wkreca i bd chcieli dalej trenowac zeby ci pokonac xd

"Nie ma op*****lania sie :D"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Ja jestem w 100% pewny że nie ma sensu nawet o to zagadywać :) W stu !

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 344
Ja pierdo** to spróbuj chociaż men , nie wiem no cholera jesteś z złej situation ;p może w szkole są jacyś co trenują popytaj :)

"Nie ma op*****lania sie :D"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Chyba nici z tego :/ Ale spróbuję ;s

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 344
No wiem ale póki nie spróbujesz to sie nie przekonasz ... a jesli nic nie wyjdzie to pomyśle jak ci tu pomóc sory ale musze spadac trzym sie :)

"Nie ma op*****lania sie :D"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Okej,dzięki :)

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o sprawdzenia diety redukcyjnej.

Następny temat

przedmioty - redukcja

WHEY premium