SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania Didka

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
T: Lekkie treningi SW - w domu,bez sprzętu,dla siebie
Czy jest taka możliwość? Po prostu troche samoobrony,dynamiki itp. Bez sprzętu pod SW(typu worek itd.),jedynie sprzet pod siłkę(sztanga,hantle,lawka,drązek)

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
rifreszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
second rifresz :|

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko, ale musisz mieć ogarniętą technikę. Żeby samemu sie nauczyc naprawde bys musial sporo filmikow instruktażowych obejrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Przeglądałem troche youtube,poczytalem troche,nie mam z kim trenować :/ Tylko samemu ;s

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 344
Może sie nie znam zbytnio ale oglądałem programy o treningach zawodników armrestlingowych i mają specjalne maszyny z obciążeniami ( nie wiem jak sie nazywają ) , ale ćwiczenia na takiej maszynie wyglądają jak pokładanie kogoś w siłowaniu na reke tylko że bierzesz sie za taką metalową " łapke" która ma na line przyczepiony cięzar i kładziesz jeden 1 , 2 itd .. i to jest chyba na ćwiczenie nadgarstka , też możesz ćwiczyć z piłeczką w dłoni :) lub z małym gryfem który ma przyczepiony sznur z np : 3 kg obciążenia i trzymasz mały gryf z obciążeniem z wyprostowanymi rękami ( sznur musi być jak najbardziej rozciągnięty najlepiej do ziemi ) i kręcisz gryf a ciężar razem z nim do góry moim zdaniem to też jest bdb ćwiczenie i wyczerpujące ..

"Nie ma op*****lania sie :D"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 344
A do treningu samoobrony jest dużo filmików instruktażowych na : www.spryciarze.pl , jesli duałoby ci się znaleźć kolege to możesz poćwiczyć z kolegą ( sam tak robie ) , różne chwyty , dźwignie itd. A bez worka ciosy dobrze można ćwiczyć przed lustrem ( różne kombinacje ) ale pamiętaj ze to nie machanie rękami tylko mocne ciosy ( wiem walisz w poweitrze ale pamiętaj że i tak to jest wykonywanie ciosów ) , też możesz wziąść małe hantelki i wykonywać ciosy z hantelkami to jest na zwiększenie siły ciosu , później dla przykładu po takim ćwiczeniu z hantelkami , wykonaj pare ciosów bez hantelków i zobaczysz jak pięść leciutko sama leci ;)

"Nie ma op*****lania sie :D"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Kacper,wiem to wszystko co mi napisales :p I widzialem na sprzyciarzach filmiki,ale nie mam na kim tego przetestować

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 344
No to na H**a pisałem ;p , ale nie masz żadnego kolegi ? cholera może sie Cb boją albo coś ;D , może ewentualnie zapisz sie do jakiegoś klubu bokserkiego albo gdzie trenuja mma ..

"Nie ma op*****lania sie :D"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Nie zapisze się bo mnie nie stać na karnety,a poza tym ja chcę tylko troche potrenować,dla siebie :D Raczej się mnie nie boją,bo jakimś potworem nie jestem ^^
#edit.
kolegów mam XDD ale wątpie że któryś by chciał tak poćwiczyć ^^

Zmieniony przez - dideek w dniu 2012-02-15 18:50:36

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o sprawdzenia diety redukcyjnej.

Następny temat

przedmioty - redukcja

WHEY premium