SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Push Pull Legs z systemem 5.3.1

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2115
Czesc,
Zrobilem taka hybryde treningu ppl z 5.3.1 zastanawiam sie czy pomysl mam dobry czy lepiej cos pozmieniac, cel sila masa.
Poniedziałek (Mięśnie przyciągające: Plecy, bok barków, tył barków, kaptur, biceps):

- martwy ciag 5/3/1

- Podciąganie na drążku z obciążeniem - 4 x 6-8

- Wiosłowanie ze sztangą w opadzie - 5 x 5-6

- Podciąganie sztangi do brody wzdłuż tułowia - 4 x 6-8

- Uginanie ramion ze sztangą stojąc - 4 x 6-8

Środa (Mięśnie wypychające: Klatka, przód barków, triceps):

- Wyciskanie plasko 5/3/1

- Wyciskanie na lekkim skosie (20 stopni) - 5 x 5-6

- Wyciskanie militarne 5/3/1

- Wyciskanie klasyczne sztangi stojąc - 5 x 5-6

- Pompki na poręczach z obciążeniem - 4 x 6-8

Piątek (Nogi: Czworogłowy, dwugłowy, łydki):

- Przysiadm5/3/1

- Wykroki - 5 x 6-8

- Wyciskanie nogami na suwnicy - 4 x 6-8

- Zginanie nóg leżąc - 4 x 6-8

- Wspięcia na palce stojąc - 5 x 10-12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
Ja bym nie łączył wcale ppl z założeniami Wendlera. Zrób normalny ppl z rampą w głównych bojach na 8 powt i stopniowo schodź z repów na rzecz ciężaru jak w normalnej progresji liniowej. jak za lekko, to najwyżej dasz 2 serie regresów. Wendler jest dobry sam w sobie, a nie że bierzemy jego progresję i łączymy z innym planem, przecież jego plan jest typowo siłowy, ciężko go wpasować w ramy innego planu pełnego dodatkowych ćwiczeń izolacyjnych. Tak bym to widział, ale to tylko moje zdanie

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2115
Wlasnie szukam kompromisu pomiedzy powerliftingiem a bb, jim proponuje takie rozwiazanie w boring but big ale tam bardziej skupiamy sie na 1 cwiczeniu np bench press 5.3.1 potem 5x10reps to samo cwiczenie.W ppl co podalem sa cwiczenia praktycznie wielostawowe , no poza bickiem.Staram sie przygotowac na kwalifikacje do agatu I zalezy mi na holistycznym rozwoju.Myslalem zeby zostawic samo ppl ale wiem ze sila ktora wypracowalem na 5.3.1 spadnie ostro w dol , a trenujac dalej tym systemem bede widzial dalsze spadki masy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3131
Jeżeli będziesz normalnie ćwiczył P/P/L to siła nie spadnie, po prostu weźmiesz jakiś program stricte siłowy przed planowanym startem w trójboju np. smolov i akurat wybierzesz koniec cyklu na moment przed zawodami. Ciężko trójbój i kulturystykę połączyć, poszukaj czegoś pod hasłem powerbuilding.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
Zaraz zaraz, Ty chcesz startować do Jednostki Specjalnej WP Agat i chcesz połączyć trening silowo-masowy z z wytrzymałościówką? Wiesz, ja się nie znam, ale widząc przykładowe plany pod selekcję do specjalsów tam jest od ch...a biegania i pływania, plus drążek i pompki. Selekcja stricte pod specjalsów i tak zrobi z Ciebie szczurka. Na body-factory moderator który siedzi chyba w specjalsach kiedy przygotowywał się do egzaminów robił tylko kompleksy sztangowe, dużo biegania i plyometrii. Imo plan treningowy Westside Barbell, czyli u nich te dni Repeated Effort i maximum Effort powinny Ci się spodobać.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redzia/redukcja po ciazy

Następny temat

Ocena planu treningowego

WHEY premium