SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzianowski_vs_Butterbean_oraz_konferencja_KSW

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164348

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie zaś będzie piosenka na wyjście O Pudzianowskim wietrze jak puścił bąka

Nie no stary
Prorokuje,że wkrótce banicja Cię czeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
kaczka41 dostałeś SOG ode mnie
filmik mnie dosłownie zmiótł

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10050 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
kazio17 to czlowiek bazelaka do specjalnych poruczen-ma osmieszac pudziana i dyskretnie promowac bazelaka.
i to wlasnie robi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O tak, nawet temat założył o jakoby nadchodzącej walce swej gwiazdy. Ps. A może to sam Kamil jest ??

Ps. Nadal najwięcej jest za zwyciestwem BB, przynajmniej procentowo

Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2010-08-20 13:36:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3218
ja Kamila Bazelaka nie promuję nawet go nie znam ja tylko piszę co słyszę i zobaczę a z tym bąkiem do był żart .
Biorę czynny udział w MMA , oglądam walki i je wszystkie analizuję nie mówię czy Bazelak jest dobry czy nie bo nigdy nie widziałem go w akcji .
Nie podniecam się jak tzw .Fani Pudziana bo poco on mnie nie interesuje jak walka z prawdziwego zdarzenia a bo ostatnich walkach można tylko stwierdzić ze przez 14 lat karate nizczego się prawie nie nauczył a o pięciu latach boksu nie spomnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie koorwa Irokez wygrrał w świetnym stylu w debiucie WEC, Grabowski wygrał z ciężkim przeciwnikiem i jest na drodze do wygrania turnieju Bellatora a wy dalej o Pudzianie i Bazelaku piszecie, żal!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tam też piszemy jakbyś nie zauważył (ja przynajmniej) To jest temat o Pudzilli, więc jak nie podoba sie , to nie pisz w tym temacie wcale, kpw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
grozisz mi? nie wale do ciebie, bardziej chciałem podkreślić to że tak wielu ekspertów MMA sie tutaj wypowiada a w tematach o Damianie czy Maćku jakoś ani widu ani słychu ich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Kaczka zmieniłeś avatara i kurva ciągle się nie mogę przyzwyczaić hehe xd . Pisze to tu bo mam w dupie ten temat. Traktuję go tak samo jak SPAM. OO właśnie zaczyna się mój ulubiony serial KLAN. Ide sobie obejrzeć do obiadu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3218


Buldog ;D haha
na forum to jest chamskie jak ktoś krytykuje BB to może a ja jak zacząłem krytykować do odrazu wyzywanie od Bazelaków ,od chamów itp.co to jest forum fanów Pudzianowskiego ?????

Zmieniony przez - kazio17 w dniu 2010-08-20 16:37:22
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kolana na głowę (i inne!) powinny być dozwolone w UFC! Munoz vs Okami przykładem.

Następny temat

Trening MMA.

WHEY premium