SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzianowski_vs_Butterbean_oraz_konferencja_KSW

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164715

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2169
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11585
21 wiek mamy, zastanawia mnie to, jak to możliwe, że ludzi nie stać na telewizor z kablówką, skoro na komputer i internet już tak?

Pacjent17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
To przecież jest mentalność Polaków! Jak się komuś powodzi - już takich nie lubimy. Jak o kims głośno - trzeba zgnoić. Ogólnie Polacy lubią narzekać. Tak po prostu na wszystko. To mamy w naturze.


Pudziana jeszcze nie rozgryzłem. Bo zgarniał wszystko w strongmenach i wszyscy go kochali. Szambo się rozlało po Sylvi dopiero... Dlaczego tak późno?


O Pudzianie wiele już powiedziano. Są też pozytywne komentarze w jego stronę i całe szczęście. Choć z drugiej strony, czasem też tak jest ,że nielubianego przez większość typka, też chcielibyśmy oglądać (chociażby po to, aby zobaczyć jak dostaje w******cz). I pewnie wielu czeka na tą walkę właśnie z tego powodu.

Nie. Problem jest w czymś innym. W polaryzacji. Nie można komentować walki na luzie.

Albo kochasz, albo nienawidzisz.

Innej opcji nie ma.

A ja się w tym nie znajduję.....

W naszym miejscowym portalu, jak wstawiają jakąś nową wiadomość, to pierwsze co kilku typków od razu komentuje w stylu: "Ale news - żal", Inni doszukują się błędów w artykule, inni poziomu dziennikarstwa autora. Kolejni narzekają na temat, następni narzekają na tych co narzekają...ehhh....

Weź nie czytaj onetu. Bo się mózg lasuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
bartek9009 - walki są poustawiane. Więc można co do minuty wyliczyć.

A przeszło Ci przez głowę, żeby całą gale obejrzeć??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1069
JakuBzza, wielkie dzięki! :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11317
Kuro i Masti po sogu bo dobrze gadacie

Czekam na te gale i licze że skończy sie wreszcie taka napinka na KSW i Pudziana. Wczoraj oglądałem sobie na Polsat Sport powtórke z ostaniego KSW i jak dla mnie robią oni naprawde dobre gale (100 razy lepsze niż każda inna gala w Polsce). Ten styl z długimi wejściami i barwną oprawa mi osobiscie sie podoba.

I tak jak już ktoś wcześniej napisał, mnóstwo osób narzeka jaka ta gala zła i jaka komercha a i tak wszyscy o 20 przed tv polecą. Hejterzy na onetach, wp itp pisza jak okropnie KSW niszczy MMA w Polsce, a sami nawet nie obejrzą turnieju i dwóch kolejnych walk tylko freakshowy. Ręce opadają...

Co do kwesti show to wydaje mi sie że w takich czasach żyjemy i dlatego tak to wygląda a nie inaczej. Może z 10% osób obecnych na galach UFC naprawde interesuje sie zawodowym MMA, rozkminia style zawodników, analizuje techniki itd. Reszta poprostu przychodzi żeby dobrze sie bawić (Imo nie widze w tym nic złego).

My jako Polacy powinniśmy sie ciszyć że są takie gale w Polsce na które przychodzi mnóstwo osób i ogląda w tv, niezależnie do tego jak bardzo im zalezy na MMA a jak bardzo na show. Dzieki temu może w przyszłości coś ruszy. Nie łatwo jest zaciągnąć dobrych zawodników do Polskiej organizacji w czasach kiedy każdy chce walczyć w USA.

Także bez napinki tylko przed tv!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1069
A zna ktoś darmowy polsat online?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2169
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1069
http://armudia.w.interii.pl/polsatplayer.html
Tutaj też dobrze jest.
Dzięki za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1069
a dokładnie o której zaczyna się gala?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kolana na głowę (i inne!) powinny być dozwolone w UFC! Munoz vs Okami przykładem.

Następny temat

Trening MMA.

WHEY premium