SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzianowski_vs_Butterbean_oraz_konferencja_KSW

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164142

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
A mnie się wydaje, że Butterbean nie zalicza się do ludzi, którzy podkładają się za kasę.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731704
Ale bzdury piszecie ze to ustawiona walka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
No jasne... W sporcie nie ma przecież nic ustawionego, podobnie jak nie ma dopingu.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731704
Ustawiajac walke trzeba miec jakis interes w tym. Tutaj nie ma zadnego. Poza tym, trzeba takze umiec wiarygodnie to przedstawic. Ta walke ( czy tez jak kto woli- freak-show) beda zapewne ogladac wszyscy interesujacy sie mniej lub bardziej MMA, nie zabraknie tez rzeczywistych osob znajacych sie na rzeczy, myslisz ze gdyby Pudzianowski "wygral" w taki sposob to nie zauwazono by tego?
A Butterbean serwowal by sobie "porazke" na koniec kariery? Jeszcze w takich okolicznosciach... no pomysl troche...

I jeszcze jedno, ile Pudzianowski zrzucil z masy podczas przygotowan do tego pojedynku, 20 kilo? wiecej? Jaki sens mialoby to gdyby i tak mial ta walke w kieszeni, przeciez sila ( ktora musiala mu znacznie spasc wraz z waga) bylo to czym sie najbardziej sie szczycil... Po co mu kondycja jak i tak, Butter mialby przegrac, a zreszta zapewne nie sprawdzilby jej patrzac na to jak sam wyglada...

Walka nie jest ustawiona w zadnym razie, Pudzianowski widac ze traktuje ten pojedynek powaznie, a ze jednak talentu do tego sportu (i innych SW ) jak widac nie ma , to nadrabia praca, a z ambicji jest znany. Mam nadzieje ze wygra z Butterem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Ustawiajac walke trzeba miec jakis interes w tym. Tutaj nie ma zadnego.

Interes jest taki, że gruby sie podkłada, a pózniej promuje go w Mosin. Kto wierzy, że jest inaczej ten trąba.

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Butterbean chce promować walki Pudziana w USA. Więc lepiej sam pomyśl trochę... Pudzian to znane nazwisko + "najsilniejszy czlowiek świata" (dla naiwnych). Rzeczywiście - świetnie by sięjego walki sprzedawały, gdyby miał w rekordzie porażkę z emerytowanym grubasem, który kiedyś był bokserem.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
WiemTo - napisałeś to samo co ja chciałem, tylko zwięźlej i dobitniej

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731704
Rzeczywiście - świetnie by sięjego walki sprzedawały, gdyby miał w rekordzie porażkę z emerytowanym grubasem, który kiedyś był bokserem.

No tak, ale gdy wygra poprzez walek ( co kazdy zauwazy) jego walki beda szly jak swieze buleczki... ehhh... bardzo madre podejscie....


Widze ze wyznawcy spiskowych teorii nie spia....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Lepiej bezlitośnie wierzyć, co mówi ich góru MMA

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5820
*****e bo inaczej was nie nazwie. Pudzian trenuje niecały rok i pokonał zawodowego boksera oraz japońca z dużym doświadczeniem mma. Większość z tego forum trenuje znacznie więcej niż rok a miała by problemy z obroną przed żulem z pod monopolowego. Samo to że po roku treningu pokonał kogoś co ma karierę w zawodowym mma jest wyczynem, dlatego sądzę że za kilka lat będzie dobrym średniakiem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kolana na głowę (i inne!) powinny być dozwolone w UFC! Munoz vs Okami przykładem.

Następny temat

Trening MMA.

WHEY premium