SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzianowski_vs_Butterbean_oraz_konferencja_KSW

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164394

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Kuto - wszyscy przeciwnicy utterbeana byli bardziej poważni niż NAjman i Kawaguchi.
Porównanie Pudziana do Gołoty - głupie. Pudzian musiałby dwa razy sprać na kwaśne jabłko Fedora Emelianenkę i zostać zdyskwalifikowanym za ciosy w jaja żeby mieć nieograniczone zaufanie promotorów. Na dodatek zapominasz że Gołota to medalista olimpijski w boksie, a na zawodowym ringu stoczonych kilkadziesiąt walk, z czego wiele wygranych z czołówką.

P.S. Jestem "hejterem pudziana"

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Kuto - wszyscy przeciwnicy utterbeana byli bardziej poważni niż NAjman i Kawaguchi.

eeee....nie przesadzajmy. Butterbean też trzepie kasę na błazenadach i freak showach. Chociażby ten sumo contest z Sappem. A widziałeś występy w jackasie? Naprawdę sądzisz, że Knoxville jest poważniejszym zawodnikiem od Tima?

Kibicuję pudzianowi. Ale nie jestem jego jakimś fanatykiem. Nazwij mnie staromodnym - ale jak Polak walczy, to kibicuję Polakowi. Nawet jakby to było rzucanie ogórkiem na czas. Tak już mam.

I nie drażni mnie nic jak ktoś Mariusza krytykuje. To nie jest hejterstwo. Hejterstwo zaczyna się jak obwiniasz go za wszystko, nawet za to czego nie zrobił ani czego powiedział . A także wtedy, kiedy się wychwala pod niebiosa każdego potencjalnego przeciwnika.

Przecież wszystkie te zarzuty wobec Pudziana <że kasa, że freak show, że nic nie umie> można spokojnie podciągnąć pod butterbeana.

Esch więcej umie - ok. Ale ten facet nie ma już 20 lat. Tylko jest starym oldboyem, z potężną nadwagą. I z zerowym parterem. I z jeszcze gorszymi kopnięciami. I jak czytam ten post, to wychodzi na to, że tylko ja to widzę.


Porównanie Pudziana do Gołoty - głupie.

Taaa... A akces Gołoty do tańca z gwiazdami? Wole freak show z butterbeanem.

Zresztą różnica polega tylko na zerach.

Gołota za walkę z Tysonem dostał 1 mln. A Pudzian 100 tyś. dolarów.

Zresztą wg mnie to właśnie sprawia, że boks jest uważany za "szlachetny pojedynek na pięści" a mma za brutalne mordobicie w klatkach bez reguł <tzn. w powszechnym odbiorze>. Te kilka zer na końcu.

Jak zarobki się wyrównają to i mma zyska powszechną akceptację.

Zresztą wszyscy się drzaźnią tymi porównaniami. Do Adama. Do Andrzeja. Ale nie próbują wniknąć w istotę porównań.

Po prostu Mariusz jest gówienko, powinien przeprosić, że żyje, że trenuje, że rozwija karierę.

A mnie się to nie podoba. Takie postawienie sprawy.

Pudzian musiałby dwa razy sprać na kwaśne jabłko Fedora Emelianenkę i zostać zdyskwalifikowanym za ciosy w jaja żeby mieć nieograniczone zaufanie promotorów.

Zaufanie wyznaczy oglądalność. Takie są realia naszych czasów. I nikt tego nie przeskoczy.

Na dodatek zapominasz że Gołota to medalista olimpijski w boksie, a na zawodowym ringu stoczonych kilkadziesiąt walk, z czego wiele wygranych z czołówką.


Nie zapominam.

I przez to mam o wiele większy żal do Gołoty o taniec z małpami.

Pudzian wyrósł na strongmenach. A to jest jedno wielkie freak show. Więc on nic się nie zmienił.

Czekam na Kimbo.


P.S. Jestem "hejterem pudziana"

A czemu nie pogadać bez spinki. Jak np o wynikach ufc 117?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2479
raKhu1 ja tez licze ze dowda rozwali kułaka. a okniński jakis czas temu napisal na swojej stronce ze pudzian wygra z grybym na ksw14 i bylo to jeszcze przed ogloszeniem przeciwnika dla pudziana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Kimbo ledwo chodzi z artretyzmem w kolanach i nie myśli raczej o walce z Pudzianem ;] Dostałby kopa w kolano ze 2 razy i walka wyglądałaby jak jednen z jego poprzednich pojedynków. Szkoda mi chłopa jedynie jak go łamią, albo jak walczy z butlą tlenową.

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
To Pudzian mu niby zniszczy to kolano?

Ostatnio przy próbie kopniaków zniszczył sobie stopę o ilę pamiętam.

Kimbo jest kiepski i niezdrowy, ale obawiam się, że byłby ciężkim przeciwnikiem dla Mario.
Nawet swoje słynne cardio ma lepsze niż Pudz.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
No ja też uważam, że Pudz miałby ciężko :) Nie zapominajmy że Kimbo zamroczył Nelsona w TUF'ie :) Tak więc pary ma sporo. No butla z tlenem mu się szybko kończy bo rzuca przeciwnikami na lewo i prawo, a g**** mu to daje.

A co do tej stopy to

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
,

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-08-11 21:07:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1979
Pytanie w jaki sposób Pudzian faktycznie trenuje wytrzymałość po przegranej z Sylvią? Bo w jego przypadku to ja widzę tylko bieganie i sparringi. Dużo sparringów w stójce i parterze żeby miał też lepsze obicie.

Mniej tarcz, worków czy choćby walki z cieniem etc. bo to aby strata czasu w przypadku Pudziana.

Jedna runda w MMA trwa 5 minut, powiedzmy, że to dwie rundy bokserskie więc Pudzian musi przyzwyczaić się do tempa 7-8 rund (zależy jaka organizacja w każdej dogrywka wygląda inaczej).

Nie przesadzajcie też w drugą stronę z niedocenianiem Erica.
Sporty walki to jeden z nielicznych sportów "długowiecznych", a nie jak pływanie gdzie 28 letni zawodnik to już dinozaur.
Gość nie ma jeszcze 50-tki, a robicie z niego emeryta! Popatrzcie np. na Evandera Holyfielda, Ray Mercera i paru innych zawodników.

Nie mówiąc już o tym że pięściarz w wieku 30-35 lat to wciąż groźny zawodnik.

Co do jego przeciwników i ich "jakości" to jak już wspominałem wcześniej to Genki Sudo. Wątpię by z jakimkolwiek przeciwnikiem Pudziana ten gość miał problemy.

Podobnie ma się rzecz z rozpoczęciem treningów przykład? Masato.
Bodaj 17 lat jak zaczął trenować.

Dzisiaj znowu analizowałem walkę z Sylvią, po pierwszym obaleniu ze strony Pudziana dałoby się spokojnie zrobić mata leo jakby się rzucił na plecy Sylvi. Zabrakło szybkości i pomysłu.

Zmieniony przez - Dyzio_S w dniu 2010-08-11 21:51:02

Zmieniony przez - Dyzio_S w dniu 2010-08-11 21:52:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 590
buterbin przegra. ogladajac jego walki w mma jedyne co ma grozne to jego prawy z gory. wystarczy ze pudzian bedzie trzymal lewa reke na szczece i nic groznego stac sie nie powinno. Co do jego parteru jak sie przewrocil to lezal jak kloda i bronil sie przed ciosami.. gdyby go Mariusz wywrocil to by go zabil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Kuro - jaka spinka ?
To że jestem "hejterem" to dla jaj napisałem - dlatego dałem łookurvona na końcu
Pudzian też "walczył z Gwiazdami"
Eric do młodzieniaszków nie należy - ale zwróć uwagę że fizycznie jest od Pudziana znacznie sprawniejszy. Mam na myśli koordynację ruchową i kondycję. Pudzian nigdy nie osiągnie takiego poziomu. Zwróć uwagę na poważne walki Butterbeana z konkretnymi bokserami, których nokautował. Knoxville - to jaja i dobrze że Eric się bawi w coś takiego. Vanderlei Silva kiedyś też zlał Jackassowców, a Frank Schamrock zadusił jakiegoś reportera że ten stracił przytomność Show to show, a walki to walki (co nie znaczy, że w walkach nie ma show ). Co do mojego hejterstwa Pudziana - o nic go nie obwiniam. Szanuję jego dokonania w Strongmanach i Tańcu z Gwizdami Po prostu boli mnie, ze freak jest głównym motorem napędowym MMA w Polsce, bo to wypacza całą ideologię tej dyscypliny. Zawsze kibcuję Polakom, ale jak walczy Pudzian z prawdziwym wojownikiem (jak Tim Sylvia, czy Eric Esch) - to jakoś życzę mu przegranej... A uwierz mi, że jestem patriotą - pomimo że nie wiem gdzie leży "Wolska", o której kiedyś w hymnie zaśpiewał jeden ze znanych polityków

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kolana na głowę (i inne!) powinny być dozwolone w UFC! Munoz vs Okami przykładem.

Następny temat

Trening MMA.

WHEY premium