SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzianowski_vs_Butterbean_oraz_konferencja_KSW

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164395

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
po co ten pudzian sie pcha do MMA?
a co dopiero najman...
to powinno byc zabronione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
nauralnie masa daja moc uderzenia jak to z fizyki oczywiście nie taka moc jak gdyby był to bardzo umiesniony facet. Kondycja zalezy od zawodnika ale butter nie jest mlody i mysle ze tu mamy mocna przewage pudziana.
ale wiesz zobacz takiego roya nelsona chudzinka nie jest a jak wymiata ładnie:)
A co do pudzian>Nastula to moim zdaniem nie masz racji.
Nastula dobrego rekordu nie ma. Ale z kim walczył josh barnett, minotauro,A.Emilianenko Tych panów nie trzeba nikomu przedstawiac i ja myśle że Nastula w parterze pudziana skończy.

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Dewewq "nauralnie masa daja moc uderzenia jak to z fizyki oczywiście nie taka moc jak gdyby był to bardzo umiesniony facet"

To tak jakbys nas przekonywał że Pudzian ma mocniejszy cios od Butterbeana :P Myśle że ma słabszy dobre 10x heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 566 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3328
nic nie jest zabronione co daje duzą kase, teraz swiatem rzadzą tylko pieniądze

"Ignatus" nie wiem o co chodzi , to moje jedyne konto? jaki mialem wczesniej nick? nic nie wiem.
a po drugie to nie wiem jaki Eric miałby interes w tym ale Pudzian ma łatwo wygrac tak słyszałem, oczywiscie mam nadzieje ze tak nie jest.
A to ze Alexander nie ma zółtaczki to sam to powiedzial w wywiadzie, ze wlasciciele ksw kłamią, a kontraktu nie podpisał z ich organizacją bo za dlugo zwlekali z ofertą. Pewnie najpierw musieli sie poradzic Pudzianka hehe
Kazdy pisze ze wali najmana ,salety czy pudziana są zenujące ale zobaczcie jak sie kazdy nakreca, ile jest tu stron a ile w temacie o ufc, nawet podswiadomie kazdy wląnczy tv:P

Ignatus podaj moj wczesniejszy nick bo nie wiem o co kaman.to moje jedyne konto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1992 Napisanych postów 19849 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732010
"a po drugie to nie wiem jaki Eric miałby interes w tym ale Pudzian ma łatwo wygrac tak słyszałem, oczywiscie mam nadzieje ze tak nie jest"

He,he.. ja slyszalem ze UFO wczoraj wyladowalo na Bemowie...

Jaki wywiad z Alexem? Mozesz wkleic link?

Wiele osob o tym pisze, bo walki Freakow wzbudzaja zainteresowanie nie od dzisiaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11585
Przeciez kazdy rozsadny wie, ze najsilniejszy cios bedzie miał ten, kto bedzie potrafil nadac maksymalne przyspieszenie, jak najwiekszej masie, a ze Pudzian to inwalida jesli chodzi o technike wyprowadzania ciosów, to mamy taki efekt, ze przy tych swoich 125kg (teraz mniej ma, ale zobaczymy jeszcze co z tego wyniknie) bije (raczej głaszcze) słabiej niż zawodnik o masie 70kg, bądź nawet gorzej, wystarczy sobie przypomnieć jak Pacquiao znokautował Hattona, potężnym lewym sierpowym przy wadze o ile dobrze pamietam, 63kg. Takze teraz zobrazujcie sobie jaką łajzą jest pan Mariusz "tanio skóry nie sprzedam" Pudzianowski.

Pacjent17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Sory Dobryludz - pomyliłem konta, zwracam honor mój błąd- wietrzyłem pajaca Bazelaka tutaj bo on takie głupoty na swoim forum wypisuje.Ale przyłączam sie do proźby o link do wywiadu z Alexem w którym mówi to co napisałeś bo pierwsze słysze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148


Najlepszy Hl z Butterbeanem, życzę mu pięknego, czystego KO na Pudzianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Żeby było zabawniej to Butterbean z tego co widziałem (poprawcie mnie jesli sie myle) nigdy jeszcze w walce nie wymiękł kondycjyjnie heh A nasz Pudzi puchnie jak piłka na każdej walce..Człowiek sadło ma lepszą kondycje niż człowiek mięśnie?To chyba przeczy prawom przyrody hah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Tłuszcz to magazyn energii.

Tkanka taka spala jej znacznie mniej niż mięśnie, a sama może zostać przerobiona...

Jakie to ma znaczenie w stosunkowo krótkim okresie wysiłku jakim jest walka, nie mam pojęcia, bo się nie znam.

Ale "kultyrystycznie" (mocny cudzysłów) wyrzeźbieni ciężcy zawodnicy całkiem często mają mizerną kondychę - Soko, Kimbo, itepe.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kolana na głowę (i inne!) powinny być dozwolone w UFC! Munoz vs Okami przykładem.

Następny temat

Trening MMA.

WHEY premium