SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzianowski_vs_Butterbean_oraz_konferencja_KSW

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164113

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No w sumie dźwigni jeszcze nikt mu konkretnej nie założył...wiec tu nie kłamał jak dotąd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14298
dlatego pora na Butterbeana, żeby coś założył :D
tak jak pisałem -> Butter przez balachę :D :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3218
wygra Eric przez poddanie Pudzilli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9713
Plywak666 Pudzi rzucał na początku kawaguchim przecież, po drugie on to co mówił na konferencji było po przegranej z Sylvią i na pewno mówił "ostrożniej", bo nie sądzę by chciał się przez to ośmieszyć.

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...Pudzi rzucał na początku kawaguchim przecież... - Kawaguchi jest o wiele lżejszy od Butterbeana, przecież
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Rzucać to on sobie może workami z piachem pod swoim domem. Ta walka to ośmieszenie KSW i MMA. Szkoda mi Pudziana bo już nie mam złudzeń. Nie osiągnie w tym sporcie absolutnie nic, a siła którą ma rzekomo z "natury" i strongmenów za niedługo trochę zaniknie więc co wtedy będzie atutem Mariusza? Duże stopy?

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-08-10 13:42:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...Ta walka to ośmieszenie KSW i MMA... - KSW chyba nieco inaczej sądzi

Ta walka to biznes, biznes i jeszcze raz biznes.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ośmieszenie ośmieszeniem, kasa kasą. Każdy człowiek ma inne wartości i kieruje sie inną drogą.

Jeżeli są osoby które kosztem własnego honoru i szacunku innych mają możliwość zarobienie kasy, i z chęcią to robią bo nie zależy im na sobie tylko na kasie to niestety nic na to nikt nie poradzi. Tyle ze dla mnie jak ktoś sie sprzedaje tylko i wyłącznie dla kasy jest nikim

Taka tam myśl, nie żebym kogoś wytykał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No w sumie racje macie chłopcy . Poniosło mnie trochę. Z KSW się po prostu zrobiło takie M jak Miłość w świecie MMA. Jeśli jeszcze raz pokażą w TV: Mroczków, Herbusie i inne dziadostwo, jak siedzą w pierwszych rzędach i rzekomo się fascynują(w 80% walkami nudnymi JAK FLAKI Z OLEJEM! O TAK!) to ja chyba robię zamach stanu i na KSW 15 wpadam tam jako talib i będzie wielkie bum!

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-08-10 14:43:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Ja tam nie wiem o co Wam chodzi
Jakbym mógł trenować całe dnie, dawali by mi walki z Sylvią, Butterbeanem, Nastulą, czy Kimbo , i jeszcze płaciliby mi za to kupę kasy - sam bym powalczył I miałbym z tego kupę radochy

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2010-08-10 15:22:03

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kolana na głowę (i inne!) powinny być dozwolone w UFC! Munoz vs Okami przykładem.

Następny temat

Trening MMA.

WHEY premium