SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian zatańczy na lodzie

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
bedzie niezle...zdaje mi sie ,ze bedzie tanczył lepiej od Salety niemogełem na tego kolesia patrzec i jeszcze jego chamstwo wzgledem Dody..!!!!żal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
To z pewnością będzie sensacja! Największy polski strongman, Mariusz Pudzianowski, jest pewnym uczestnikiem kolejnej edycji "Gwiazdy tańczą na lodzie". 162-kilowy mężczyzna weźmie w obroty kruchą łyżwiarkę. To może być naprawdę śmieszne!

Zawody strongmanów mają raczej niewiele wspólnego z delikatną jazdą figurową, ale Mariusz bardzo optymistycznie podchodzi do wizji ślizgania się na lodzie i ubierania się w błyszczące wdzianka.

Gdy tylko znajdę się na lodzie, to nieźle będę wywijał ze swoją partnerką - mówi Pudzian "Super Expressowi" - Okręcę ją na wszystkie strony.

Nie myślicie, że Mariusz jest tak mało doświadczony w kwestii łyżwiarstwa jak Przemek Saleta, to bardzo się mylicie.

Bardzo dobrze jeżdżę na łyżwach. Tylko że w hokejówkach. Ale myślę, że w figurówkach też nie będzie źle - dodaje pewny siebie Mariusz.


Pytanie tylko, jak to zniesie delikatna Agata Rosłońska. Przemek Saleta, z którym tańczyła wcześniej, też był sporym mężczyzną, ale czym jest jego skromne 108 kilogramów w porównianiu do 162 Pudziana?

Jestem przyzwyczajona do takich dużych facetów. Chociaż nie ukrywam, że może być trochę ciężko. Z reguły takim potężnym mężczyznom jeździ się ciężej. Ale skoro Mariusz mówi, że świetnie sobie daje radę na łyżwach, to nie będzie żadnego problemu - mówi łyżwiarka "SE".

Szczerze powątpiewamy, czy Pudzian rzeczywiście da radę, ale życzymy mu tego z całego serca. Oby utrzymał się w programie jak najdłużej, bo zanosi się na to, że będzie on atrakcją kolejnej edycji show. Widok Pudziana "zaliczającego glebę" musi być czymś pięknym.

źródło: plotek.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Ibok ---> jak Pudzian sie tanczyc nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
Na ile jest pewne że wystąpi, pudzian będzie mieć mocne plecy w postaci całego forum sfd

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
Na początku marca ruszy druga seria popularnego show Dwójki "Gwiazdy tańczą na lodzie". Program nadawany będzie w podobnym czasie antenowym. Skład jury również nie ulegnie zmianie. (znowu Doda w jury )

Nieoficjalnie znany jest już pierwszy uczestnik II edycji "Gwiazdy tańczą na lodzie" - Mariusz Pudzianowski. Kompletowanie uczestników Dwójka rozpocznie po zakończeniu rozmów z producentem. Gwiazdy najpóźniej na lód muszą wejść pod koniec stycznia, ponieważ przygotowanie wymaga kilkutygodniowych treningów.
/

Pudzian i jazda figurowa

ale na pewno bede ogladał

Zmieniony przez - Bialymis w dniu 2007-12-08 17:41:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
ja też będę oglądał :D

Saleta śmiesznie wyglądał na tych łyżwach...a Pudzian... to będzie coś xD

ale niech sfd się zjednoczy i: WYSYŁA SMSY NA MARIUSZA!!!!
- ja jednego to wyślę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6903
też jestem ciekaw jak Mariusz sobie poradzi.
Trzeba będzie oglądać i smsy wysyłać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1565
wszyscy pakerzy beda smsy wysyłac na pudzia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Bedzie sie dzialo
Co do tej wagi to nie wiem ale wiem ze wazy napewno wiecej niz 140kg bo kiedys w wywiadzie mowil ze wazy 142 czy 145kg takze kto wie moze i zlapal 162kg.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9336
bedzie mial dobre podnoszenia partrnerki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odpoczynek pred zawodami w WL

Następny temat

Zawody w WL "VII otwarte mistrzostwa powiatu otwockiego i miasta Otwock"

WHEY premium