SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do cyklu - pare pytan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
Siema, 4 stycznia odpalam bombke 1-6 prop 100mg/e2d z taperem w ostatnim tygodniu no i mam pare pytan.

1. suplementacja prozdrowotna.

chce brac podczas cyklu nastepujace rzeczy:
omega3 3-4g dziennie
vit E 300 mg dziennie
magnez 300mg dziennie /jonow/
cynk 25-50mg dziennie /jonow/
koenzym Q10 45-60mg dziennie
Urtix
Wit C 1000mg
Kompleks witamin
Żelazo

Moze mi ktos napisac w jakich prach brac najlepiej ww. dodatki? cynk na noc,witaminy do sniadania tak samo O3 a reszta?

2. Jesli pojawia sie problemy z sutami jestem zaopatrzony w tamoxa,moje pytanie jest takie czy jesli cos zacznie sie dziac i zaczne brac tamo to musze je ciagnac do konca odbloku? czy do ustapienia objawow?

3. Celem cyklu jest mieso dobrej jakosci,trening masowy,dieta tez bedzie porzadna.Moje pytanie czy krecac aero na masie jest szansa ze spadnie troche fatu? czy moze dorzucic jakis spalacz?

to by bylo na tyle, jesli macie jakies spostrzezenia jestem otwarty na propozycje

Semper Paratus!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
no ok tak tez pojdzie,co myslisz o tym aby na odblok dac clen,obnizyc nadwyzke i krecic aero, poleci fat troche ?

Semper Paratus!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Jest wigilia daj spokoj

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518

Semper Paratus!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
Marcel nie masz serca koks pod choinke dostał, daj mu sie nacieszyc

tamoxa dopiero jak sie coś zacznie dziać, aeroby rób cały czas, większość witamin lepiej po treningu bo są większe ubytki, dokładnie mi sie nie chce pisać bo ide wpieprzać pierogi zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
ok podbije jutro bo fakt czas sobie wymyslilem :P

Semper Paratus!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
podbijam bo pojdzie w zapomnienie

Semper Paratus!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
ja bym przybil 8 tyg i w ostatnim zrobil taper.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
to co doradzi ktos ?

Semper Paratus!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. suplementacja prozdrowotna.
Moze mi ktos napisac w jakich prach brac najlepiej ww. dodatki? cynk na noc,witaminy do sniadania tak samo O3 a reszta?


o której chcesz, nie ma znaczenia raczej


2. Jesli pojawia sie problemy z sutami jestem zaopatrzony w tamoxa,moje pytanie jest takie czy jesli cos zacznie sie dziac i zaczne brac tamo to musze je ciagnac do konca odbloku? czy do ustapienia objawow?


Jak sie u mnie zaczyna to wale uderzeniowo 40mg ed, jak ustąpią objawy to schodze nawet 10mg i już ciągne aż do odbloku


3. Celem cyklu jest mieso dobrej jakosci,trening masowy,dieta tez bedzie porzadna.Moje pytanie czy krecac aero na masie jest szansa ze spadnie troche fatu? czy moze dorzucic jakis spalacz?

zapomnij o spalaniu fatu, skup sie na robieniu masy, kręć aeroby i wszystko będzie si...

Tzn. sam poziom tłuszczu może spaść bo logicznie patrząc wzrośnie ci sucha masa mięśni a tłuszczu pozostanie tyle samo czyli BF pójdzie w dół



Od siebie dodam że tego Propka mógłbyś spokojnie pojechać 8 tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
no ok to dokupie jeszcze butle, co do odbloku to moge miec 1 lub 2 ampy HCG, przy wariancie 8 tyg. w ostatnim tyg dac 1000ui/e2d ? i pozniej clom 150,100,100 i do konca 50 ?

Semper Paratus!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
clom tak jak napisałeś

HCG ostatnie 2 tygodnie 1000j e2/3d byłoby gitarka

Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2009-12-26 19:29:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy dobrze rozpisany cykl??

Następny temat

czy dobrze wbilem?

WHEY premium