SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omka + meta pare pytań do cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
witam jestem w posiadaniu metki razak 10mg 100 tabsow i na dniach będę miał omke jelfy jedno opakowanko, odżywki i dieta będą, odblok też

moim celem po tym cyklu jest osiągnąć wagę około 90kg (bo zmieniam kat. wagową) i dobić w sile po 10/15 kg na każdy bój (najbardziej mi zależy na sile ale troche wagi też się przyda), wiem że oma jest koksem typowo na mase ale w połączeniu z innymi środkami nadaje się też do cykli typowo siłowych. jak sądzicie powinna po tym dobrze pójść siła czy może zmienić zamówienie, np na zwykły propionat, a może winko (tylko czy wątroba nie pójdzie w ****u?). zainteresowało mnie takie połączenie bo jest to dość tanie, towar pewny i wogóle tylko no właśnie, czy nie będzie tak, że się zaleje niemiłosiernie, a siła pójdzie mi zbyt mało proporcjonalnie do góry?? jak sądzicie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
okazuje się, że wina teraz nie będzie, a jeśli już na siłe to bardzo drogie......hmmmmmmm no kusi mnie oma z meta ale czy mnie nie zaleje, a może samą mete, a po cyklu wziąść może jednak jakiś stack kreatynowy albo ogólnie jakiś dobry zestaw suplementów??? hmmm??

metka to razak 10mg 100 tabs czyli jak 200 standardowej, odblok rozumiem clomidem? ile po ostatniej tabletce? i stałą dawką ed czy zacząć uderzeniową i później stałą?? a jakbym brał z omką to jak odblokować clomid, czy clom + hcg (i nolva pod ręką?), chciałbym to zrobić dobrze by nie mieć zbyt dużych skutków ubocznych i dużych spadków, z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
ankieta mistrzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Na początek wypełniona ankieta.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
Płeć mężczyzna
Wiek 19
Waga 82
Wzrost 175
Obwód klatki tylko
Obwód ramienia siła
Obwód talii mnie
Obwód uda tu 68 :D
Obwód łydki interesuje
Staż na siłowni 2 lata pakerka rok ciężary
Ilość spożywanego białka dieta
Ilość spożywanych węglowodanów się
Ilość spożywanych tłuszczów układa
Opis przebytych cykli sterydowych 1 - troszke bezmyślnie 100 metki
Trening typowa siłówka pod podnoszenie ciężarów
Cel cyklu głównie siła i dobić kilka kilo
Odstęp czasowy od ostatniego cyklu
Poziom BF%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) mezo/endo
Stan zdrowia git
Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia brak
PPM podstawowa przemiana materii
Wyciskanie leżąc (MAX) nie interesuje mnie to
Martwy ciąg (MAX) 200
Przysiad (MAX) 160
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
Trening typowa siłówka pod podnoszenie ciężarów

Wyciskanie leżąc (MAX) nie interesuje mnie to


to zdecyduj się może
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
podnoszenie ciężarów czyli nie trójbój siłowy, a rwanie i podrzut, w ciężarach klatka wręcz przeszkadza-nie idzie sztangi wsadzić w barki bo mięśnie piersiowe są pościągane i dlatego nie robie klatki bo poprostu jest tu zbędna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
wybacz nie zrozumiałem.

jakie wyniki masz w dwuboju?



meta nie będzie na pewno dobrym rozwiązaniem na dwubój.
po 2 młody jeteś jeszcze i szkoda by było brac juz koks, próbowałeś juz kreatynę?

Zmieniony przez - dsdamian w dniu 2008-09-25 15:32:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
rwanie koło 100 (teraz tak jakośniestabilnie to idzie) podrzut koło 130 (podbnie jak rwanie), wiem że jestem młody ale zdecydowałem się, tak próbowałem róznych odżywek-poszło mono olimpu, jablczan treca bodajże, aminokwasy były, hmb (przereklamowane), tribulusy, oprócz tego jakieś witaminy, carbo itd i nie w ilościach jedno opakowanie tylko już troche z każdego no i słabo się to przyjmuje ;] a stack'ow nie chce probowac bo nie zalezy mi na pompie treningowej itd

po cyklu z metki (100) jak mówiłem, co prawda cykl troche omacki był ale siła poszła średnio o 10 kilo (mówie średnio bo w jednym, np. rwanie o 5 kilo a w siadach już 15 w góre)

to jak uważacie nie powinno za bardzo zalać, waga pójdzie proporcjonalnie z siłą?, dieta to raczej chyba węgle obciąć troche (jeszcze nie mam rozpisanej ale będzie), ni chce żebyście mi cykl rozpisywali ale tak jak sądzicie czego możnaby się spodziewać, nie macie wróżyć ile w czym pójdzie bo wiadomo "wróżka.pl" :D ale tak co o tym sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
węgle obcinać? trenując sporty siłowe?

ja tutaj widze winstrol w dawce 20-30mg przez 6-7 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
no ale żeby nie zalało, hmmmmm popytam o winko razak chyba ale czekam na następne opowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
dużo węgli i dużo mocy na treningach.
od wina pójdzie sporo siły, ale nie urosniesz, a i wino cie nie zaleje wcale

nie powinno cie mocno poblokować, a skutki uboczne kontroluj i obserwuj siebie.

niby winstrol mało szodliwy, ale mnie osobiscie zalewa sajdami wręcz, więc tak jak radziłem kontroluj wszystko, bo to nie zabawa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój cykl- plx ocena

Następny temat

wykrywanie dopingu

WHEY premium