SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren do propa, hcg, odlbok pare pytań.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 124
1. WIEK: 20
2. WAGA: 95
3. WZROST: 184
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: nie sprawdzałem
-udo: nie sprawdzałem
-talia: nie sprawdzałem
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko: 193
-węglowodany: 260
-tłuszcz: 80
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2, prop solo, prop clen
8. TRENING: 6x tyg
9. CEL CYKLU: Redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: W trakcie
11. POZIOM BF%: około 19-21
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Endo
13. STAN ZDROWIA: Bez problemów
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysienia brak, porost w normie.
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ***
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 152,5
-martwy ciąg: 180
-przysiad: 140


Otóż jestem na 5 fiolce propa, jak będę ją kończył wchodzę na hcg, do 5 dołożyłem już fiolke trena ace, w planie jeszcze 2x 10ml tren 3x 10ml prop, tutaj pytanie. Kiedy włączyć hcg kończąc cykl, clom zaraz po hcg? Dołożyć coś jeszcze? Pierwsze podejście do trena, Mało tego mam lipomiastię, nie mam jakichś grudek pod sutkiem czy coś tylko nawet w czuciu jest to sam tłuszcz, coś żeby zaradzić czy wystarczy sama ostra redukcja? Propa starczy 1ml na strzal do 1ml trena czy dołożyć? Samopoczucie dobre, wszstko git, tylko chce wiedzieć jak z tym hcg... Tutaj zaraz polecą pewnie pytania o badaniach lecz je uprzedzę, otóż byłem przygłupi i nie robiłem ich przed cyklem więc nie jestem pewien jak się za to zabrać, cykl przyszedł sam od siebie, nowa praca, pieniądze lepsze no i wiadomo jak dalej to poszło z bomby.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
ile ma trwać cykl ?

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 124
40 propa już załadowane, teraz leci 10 trena i 10 propa i do tego dokupuje 30 propa i 20 trena ace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cykl Będzie koło 20tyg trwał,to na koniec minimum 15.ooo hcg. A co ile bijesz podczas cyklu hcg,teraz to jedno Będzie pierwsze? Może być 1:1 tren vs prop. Tylko prolaktyne pilnuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Hcg na trenie powinno iść cały cykl metodą małych doz, lub co 3- 7tyg tyg 5000lub 10000iu rozbite na mniejsze dozy od 500iu eod do 250iu e3d , ja wolę małe i średnie dozy, szczególnie na trenie lub nandrolonie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Hcg na trenie powinno iść cały cykl metodą małych doz, lub co 3- 7tyg tyg 5000lub 10000iu rozbite na mniejsze dozy od 500iu eod do 250iu e3d , ja wolę małe i średnie dozy, szczególnie na trenie lub nandrolonie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podniesienie estradiolu

Następny temat

wyniki badan - jakis pomysł?

WHEY premium