SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przestroga NIGDY W ŁYDKE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 552 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10443
Witam!
W czwartek wypadał mi strzał z testa NORMY. Coś mnie podkusiło żeby walnąć w łydkę. Myślę sobie towar apteka łydka też mięsień to poszło.
Sam strzał nie różnił się niczym gładko weszło podczas wstrzykiwania 0 bólu. Lecz następnego dnia już nie mogłem chodzić! Strzał był w czwartek a ja nie mogłem chodzić przez następne 11dni.
Łydka spuchła aż do kostki... Dopiero potem przeczytałem ze łydka jest bardzo unerwiona i do tego dochodzi fakt ze ten enan normy jest dość bolącym środkiem (choć to apteka).
Dopiero po prawie 2tyg. puściło mnie, stopniowo opuchlizna schodziła i ból ustępował (oczywiście do tego maści).
Moze przy wyjmowaniu igły naruszyłem jakiś nerw.
Ale fakt faktem jest ze przez 2 tygodnie byłem kaleka teraz już jestem prawie w pełni sprawny.

TAK WIEC NIECH TO BĘDZIE DLA KAŻDEGO PRZESTROGĄ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4706
Co z tym przestroga? do autora: ty wbijac nie potrafisz. masz tu instrukcje http://www.spotinjections.com/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 444 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32104
naucz się bić po łydkach albo zmień miejsce i tyla

.i.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
zadna nowosc

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
z ciekawości-ile masz w łydce??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 552 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10443
Może jakoś niefartownie zrobiłem szota bywa...
W łydce mam 43cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ja w łydkę robiłem parę razy i właśnie nigdy problemów nie miałem, generalnie nie lubię w nogi wbijać, nieważne czy to udo czy łydka, jakiś lęk mam, ale takie objawy jak u Ciebie u mnie nigdy nie wystąpiły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4700
ja po strzale w udo mam poprostu lekki dyskomfort ale spowodowane jest to tym ze to prop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
trzeba miec naprawde co z garem zeby wbijac w lydki kaptury etc
bez urazy oczywiscie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 552 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10443
Kaptury mówisz...
A tak poważnie no wiem błąd zrobiłem może jakoś niefartownie zrobiłem tego szota było mineło, ale bym teraz 2 raz nie dal sobie szota.

Zmieniony przez - A4O w dniu 2009-11-23 16:29:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzis poszedl 1 strzal enana normy iniekcja praktycznie bezbolesna, strzelilem w udo zobaczymy jak jutro bedzie bo po iranie kilka dni chodzic nie moglem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9064 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699968
następnym razem spróbuj w przedramię
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omo plus bold

Następny temat

srodki

WHEY premium