SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omo plus bold

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199
Panowie,planuje deliatny 10tygodniowy cykl 500mg omo tygodniwo plus 200-250mg bloda tyognodniowo. wiem ze dawki male ale brałem w zyciu dopiero 3 kuracje i mam dobre efekty nawet po niewysokich dawkach.
mozecie mi polecić jakiegoś bloda ktory teraz dobrze wchodzi??? (brałem ostatnio z i.p. wiem ze wiekszośc z was powie ze to gowno ale mi elegancko wszedl z winkiem z desemy)
jakieś sugestie odnośnie cyklu mile widziane:)


1. WIEK: 25
2. WAGA: 103kg
3. WZROST: 181
4. WYMIARY:
-biceps: 44lewy 45 prawy
-klatka: ostatnio niemierzylem
-udo: ostatnio niemierzylem
-talia: ostatnio niemierzylem
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 7lat z dwuletnią przerwą po 5 latach cwiczenia
6. DIETA:
-białko: 3gramy na kg
-węglowodany: nieliczyłem
-tłuszcz: nieliczyłem ale staram sie jak najmniej(skłonności do nabierania masy)
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
kope lat temu 100tabsów mety - 15-20mg dziennie
po około pol roku od zakończenia cyklu z mety 3opakowania omki(500mg tygodniowo)
około 3 do 4 miesiecy temu skończyłem cykl 150mg bloda tygodniowo(strzał po 50mg co dwa dni) +vinko z desemy w strzalach 50mg co dwa dni
8. TRENING: na mase
9. CEL CYKLU: masa
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: około 3-4 miesiące
11. POZIOM BF%: niewiem;)
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tendencje do tycia
13. STAN ZDROWIA: podobno dobry;)
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: są
15. PPM (podstawowa przemiana materii): w miare normalna(chyba;) )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
czegoś nie rozumiem-jesz mało tłuszczu bo masz skłonność do tycia a węgli nie liczysz??coś tu jest nie tak
bold raz, że krótko, dwa, że bardzo małe dawki, nawet jakbyś miał oryginał vet to słabo byś poczuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199
różnie to bywa w rózne dni(praca zabija diete...) ale około 2 do 3 gramów na kgmc

jakieś sugestie odnosnie dawkowania bloda??? jaki blodek moglibyście polecić??? ktoś cos osatnio wbijal z czego jest zadowolony??? pisac;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
400-600 mg/week spokojnie, dobrze by było ze 12-14 tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
jak aras iaczej bold bez sensu jak masz weterynaryjny to jeszcze 300 bylo by ok ale przedewszystkim dluzej

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199
no dobra,dawka juz wiem jaka tylko pytanie co ostatnio dobrze wchodzi z underów,wbijał ktoś coś ostatnio??? co mozecie polecić???:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
oma 500 bolda 600 i jedziesz:0 dawnka 200-250 sensu nie ma:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
pmp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94294 Napisanych postów 364213 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668448
do czego masz dojście?jak nie masz dojścia do apteki to w pl celuj w atomica/phoenixa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepraszam za temat tutaj!!

Następny temat

Przestroga NIGDY W ŁYDKE

WHEY premium