SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nigdy nie bralem sterydow a mam GINEKOMASTIE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234
a wiec nigdy nie bralem sterydow a mam wszystkie objawy takie jak ludzie po odstawieniu kuksu, czyli lekka ginekomastia, zatrzymywanie wody pod skora, puchniecie, wysokie cisnienie krwi po weglowodanach. o co tu chodzi? wzystkie badania mam ok , tylko troche testosteron niski jak na moj wiek 25 lat , co mam robic? wlocze sie po lekarzach od kilku lat i nic bez skutku a ja sie naprawde czuje jak wrak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
"ginomen"

ok przepraszam za to,teraz na serio..a jaki masz poziom tkanki tłuszczowej?Może to nie gino znowu a np lipomastia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
daj zdjęcie najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
a wogóle jak mówisz,zatrzymywanie wody,puchnięcie itp to faktycznie wskazywałoby na problemy z estrogenem i niskim poziomem teścia,daj może faktycznie fotke,powiedz jak z wagą,czy czasem nie jesteś za gruby bo stąd też sporo problemów zdrowotnych sie bierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
byles u endokrynologa? Jak nie to do niego sie przejdz. Moze cos zaradzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234
bylem u endokrynologa .skasowal mnie 100zl i po wiedzial n akoniec ze taka moja natura i musze sie z tym pogodzic, no waze 87 ale mam troch etkanki tluszcowej szczegolni euda posladki i lydki a gore mam szczuplejsza no i ta woda bo jak wzialem diurektyk spirolakton to faktycznei skor ami si ezrobila gladka i obrzeki sie zmniejszyly i na tawrzy wygladalem tez lepiej , wiec to tez woda,ni ewiem co mam zrobic , a wag amimo ze cwicze codziennie po 3 godziny steper i 3 razy w tygodniu silowni ai do tego diet atylko bialko ok 1000 kcal mimo to ju zdalej ni emoge schudnac , moj testosteron wynosi 2,52 ng/ml a norma to od 3 do 10 ng/ml reszta hormowow i tarczyca w normie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
skasujcie to.. znowu ten pajac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
hmmm <myśli>
przyp.ierdol kox to ci sie odmieni
"za rok może dwa..."

Zmieniony przez - Haldo w dniu 2005-07-28 20:33:50

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27527
wiecej wysłał niz przeczytal ;x

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
no też tak przez chwile pomyslałem,że to tamten hipochondryk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234
up
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gorąco? nie to już sezon zimowy %-)

Następny temat

Trenuje piłkę nozną jakie brać sterydy??

WHEY premium