SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwa miedzy cycami na klacie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
Mam pytanie poprzez jakie cwiczenia mozna zlikwidowac ta przerwe ? Robie pompki przy ustawieniu rak wasko ale jakos nie idzie. Mam do dyspozycji rowniez silownie . Prosze o pomoc

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
chcesz miec jednego wielkiego cyca? samymi pompkami nie rozbudujesz klatki wiec lepiej odwiedzaj silownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
nie nie chce miec jednego , oczywiscie chodzi mi to aby tej przerwy nie bylo a byly miesnie z lekkim wpukleniem

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Przerwa bdzie sie zmniejszac wraz ze zdobywaną masa mięśniowa
Wieć ćwicz normnlanie na siłowni i ułóż jakaś dietke se

Coś co sie przyda do dietki
http://darkthorn.republika.pl/cp.htm

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-10-26 15:03:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Bedzie masa to i ta przerwa bedzie ladnie wygladac. Musisz ulosyc trening odpowiedni do starzu na silce + diete. Pompki same to lipa straszna

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1823
genetyki się nie oszuka. ćwicz a i tak klatka będzie prezentować się OK, nawet z małą przerwą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nie oszuka ale zmniejszy sie przerwa wraz ze zdobyta masa miesniowa no i czasem tłuszczową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
dobra dziekuje panowie , zobaczymy z czasem jak to bedzie mam nadzieje ze poprzez trening jakos zaniknie :)

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Jedz, Ćwicz i Regenreuj Sie A będzie Dobrze
z Dietą - Dobrym Planem Treningowym - Dużo Snu i Mało Stresu Droga do Sukcesu

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-10-26 23:09:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
a mam pytanie , moze troche glupie ale na prawde nie wiem a na forum nie moge znalesc objasnienia a mianowicie na czym polega Aerobiczna 6 Weidera chodzi o brzuch jak trzeba cwiczyc prosilbym o rozpisanie tego

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740


Slabo szukales bo tematow na ten temat jest od groma
Wrzucam mala pomoc

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak sie przygotowac??

Następny temat

Masa, redukcja

WHEY premium