SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwa.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Niedługo wakacje, a co za tym idzie czestsze roznego rodzaju wyjazdy wakacyjne. Mam w planach pare wyjazdow ale problem w tym ze spedze na nich wieksza czesc wakacji a nie chciałbym sie narazic na jakis negatywny wpływ nie trenowania. Co radzicie zrobic w tej sytuacji. Jak pojade np. nad morze raczej nie bede tam spedzał czasu na siłowni tylko ze znajomymi na plazy a i tak watpie zebym znalazł siłownie gdzies na polu namiotowym. Poprostu brak warunkow do cwiczenia, chyba ze pare pompek na swierzym powietrzu ale to chyba za mało. Sam nie wiem. Poradzcie, moze napiszcie jak wy rozwiazujecie ten problem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Jeśli naprawdę nie masz możliwości ćwiczenia to zrobienie paru serii pompek, brzuszków i przysiadów (tudzież innych ćwiczeń)tuż po przebudzeniu i przed pójściem spać na pewno nie będzie złym wyjściem.

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
zagadaj do Mawashiego
bo kiedys widzialem linka do strony gdzie prezentowal cwiczenia na wolnym powietrzu
tylko nie pamietam adresu
w googlach tez przed chwila szukalem ale nic nie znalazlem

zapytaj go o to w powiadomieniu

byly tam nawet fajne zdjecia wszystkich cwiczen (o ile dobrze pamietam to wlasnie mawashi na nich byl)

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
najlepiej to znaleźć jakąś kłodę, duży kamień (bardzo duży kamień) albo ławkę - w sumie to na chama czepić się można wszystkiego :D:D:D

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1933
Można ćwiczyć "przy pomocy" koleżanki...

------------
"We cannot all be masters." - William Shakespeare

http://www.artofcreation.strefa.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Moja dziewczyna chyba bedzie zbyt małym obciazeniem, i w nocy w namiocie i nawet gdybym chcial wyciskac nia na lawce w parku na klate :). No chyba ze jako sztnga hmmm, musze jej powiedziec zeby przytyła hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Za to do rozciągania będzie w sam raz - świetnie nadaje się jako partnerka do rozciągania stawów biodrowych (chyba wiesz o co mi chodzi :D )

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Do rozciagania to juz inna sprawa :). W sumie moge tez robić z nią cwiczenia aerobowe. Powaznie nad tym pomysle gdyby tylko znalezc pare dosc meczacych pozycji mozna by sobie ładnie wyrobic miesnie brzucha :P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
http://www.trec.com.pl/index.php?TRENING=3

Nie mam czasu wrzucic drugiej czesci ale sie postaram
Jak bys mial jakies pytania to wal w tym poscie.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 558
Ja też mam podobny problem choć całkiem odmienny:
Niedługo wakacje, a co za tym idzie czestsze roznego rodzaju wyrafinowane treningi. Mam w planach pare zmian w trenigach ale problem w tym ze spedze na nich wieksza czesc wakacji a nie chciałbym sie narazic na jakis negatywny wpływ nie wyjeżdżania. Co radzicie zrobic w tej sytuacji. Jak będę np. na siłowni raczej nie bede tam spedzał czasu nad morzem tylko ze znajomymi na siłce a i tak watpie zebym znalazł plażę gdzies na polu trenigowym. Poprostu brak warunkow do leniuchowania, chyba ze pare spacerów na swierzym powietrzu ale to chyba za mało. Sam nie wiem. Poradzcie, moze napiszcie jak wy rozwiazujecie ten problem.

Duże przyrosty wynikają z nastawienia, a nie z celów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
"podobny problem, choc całkiem odmienny"

Bysior - juz od pierwszej linijki Twojej wypowiedzi nie wiem o co Ci tak naprawde chodzi Napisz co chcesz a czego nie, najlepiej w punktach, tak bedzie Ci prosciej zebrac mysli.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie cwiczysz nog? Przeczytaj to zaczniesz

Następny temat

trzymanie sztangi przy przysiadach

WHEY premium