SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przejście z masy na redukcję podczas cyklu? dobry pomysł?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
Witam!
Mam pytanie, jestem teraz na końcówce cyklu deka+enan, zostało bodajże 12dni, przyrosło kilka cm tu i ówdzie, wpadło kilka kg, ogólnie zmiana jest i chociaz jakoś bardzo się nie spasłem (+1cm w pasie-niby nic nie przybyło ale wolę dodać ten jeden cm, + 3 cm w udzie, +3 w bicu, masa +7 chyba) Niby dieta była ułożona ,żeby szło czysto w miarę,ww na niskim IG-ok.3,5g-4g, 3g białka i zdrowe tłuszcze reszta. Ale jestem endo i tyję w nogi trochę, na brzuchu kratka nadal się rysuje(może nie 6- ale 4 pak jest ;)
Teraz do rzeczy czy mógłbym wykorzystać te 2 tyg. prawie na teściu jako antykatabolik i trochę się zredukować?? Chodzi mi jak to się by miało to spadków ewentualnych w mięśniu podczas odbloku i redukcji i czy wogóle taki plan ma jakieś wady?

Moje dane(istotne w t. kwestii)
Wzrost:189, pas 90-tragicznie nie jest, udo-64)

W związku ,że ogromnych ilości fatu nie chcę wycinać to tylko 4 tyg.
1-2-ECA(piramidalnie:0,5-1g kofeiny dziennie, do 60-120mg efedryny dziennie, Pol S po tabsie do porcji
2-4-To już odblok by poszedł (nolvadex 50 tabs, może więcej)
Clen piramidą całe opakowanie w 2 tyg. średnio 120-140mcg dziennie) +Kreatyna przez 2 tyg. a poźniej kontynuacja cyklu kr. na diecie masowej)

I tu moje wątpliwości:
Jak się ma odblok na nolvie, obniżenie estro i redukcja, oraz sprawa spadków po cyklu i tak zrobionej redukcji?
Dużo nie chcę zrzucić( tak ze 3 cm z uda, ze 4cm z pasa, zrzucić wodę po cyklu)
Dieta: planuję jakąś klasykę 1g WW, 2,5g B,0,5-1g T //kg mc.
Dużo aerobów(5 x w tyg x 45-60min)
Proszę o radę bo się nudziłem dzisiaj na zajęciach i taki planik wyskrobałem... Chodzi mi o to żeby teraz się podciąć i poźniej w maju jeszcze przymasować trochę zanim wyjade do roboty w wakacje... Pozdrawiam!PS. szczególnie cenił bym sobie opinię BL bo mądre rzeczy pisze na tym forum, po za tym bardzo mi kiedyś pomógł w sprawie diety i nie tylko co trochę zmieniło moją "karierę" kulturystyczną :) na lepsze off course...





Zmieniony przez - bartiall w dniu 2008-04-04 17:28:45

Zmieniony przez - bartiall w dniu 2008-04-04 17:30:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29611 Napisanych postów 62977 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902739
kontroluj cisnienie.
daj platki owsiane miksowane z woda i jakims bialkiem przed treningiem a w posilku po treningowym zmniejsz troche wegle daj np 125 gr ryzu nie 200.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
nie wiem czy jest sens zaczynać wycinke tym bardziej że nie jesteś zalany skoro za miecha wskakujesz na masówke?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Jak odstawisz towar i dolapia cie spadki to nie bedizesz mial ochoty na redukcje wiec narazie daj na looz

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
ale tu właśnie o to chodzi ,żeby nie redukować po cyklu, teraz 2 tyg. jeszcze sok działa to spadków "muła" nie powinno być a poźniej Clen 2 tyg. niby antykatabolik, zgubiłbym trochę fatu, kreatyna by się rozkręciła i wtedy masówką bym jechał odrabiał ew. straty i dołożył 2-3 kg do czerwca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
ciężko powiedzieć każdy innaczej reaguje na różne środki brzmi sensownie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29611 Napisanych postów 62977 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902739
jak przesadzisz z dieta za bardzo obetniesz po cyklu kal to poleci sporo miecha.redukcja po cyklu to bardzo trudna sprawa dla mocno zaawansowanych i majacych duuuuzo czasu bo w tym przypadku szybka redukcja= spadki z miechac jeszcze szybsze.dalbym bilans na zero manipulowal rozkladem wegli i tluszczu w diecie i porach dnia i oczywiscie odpowiednia ilosc aero.trzeba eksperymentowac zeby jakos to wyszlo a na to potrzeba sporo czasu.

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2008-04-05 00:06:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
odświeżyłem na chwilę... nigdy nie robiłem redukcji na soku i nie wiem jaką dietę dać... od wczoraj jadę na 1g WW/3g B/ 1g T -na kg mc,to wychodzi około -1000kcal poniżej zapotrzebowania trochę dużo czy lepiej zwiększyć węgle do 2g?? czy jeśli teść jest użyty jako antykatabolik to to wpływa jakoś na rodzaj diety użytej, pytam bo wcześniej to tylko ECA stosowałem, a to dla mnie nowa sytuacja. Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 436 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8779
Nie obcinaj tak mocno kalorii -500kcal starczy.

Zmieniony przez - Maximizz w dniu 2008-04-07 09:34:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
dokladnie za duzo kalorii obciales 1g welga malutko daj 2przynajmniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
no ok wejdę na 2g ww, bo się hoojowo czułem wczoraj po około 130g wwdziennie...efka kopie ale głodny chodziłem cały dzień... po za tym około 2800kcal dla 100kg chłopa to i tak nie jest za dużo przy redukcji chyba...

Zmieniony przez - bartiall w dniu 2008-04-07 10:34:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
ostro przesadziles z tymi węglami.
Minimum 2-3g/kg masy. Jak najwiecej węglów prostych owoce to dobre zródło.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testo prolo + winstrol...

Następny temat

Meta

WHEY premium