SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki antybiotyk na trądzik podczas cyklu? [PILNE]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3311

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19/20

Waga

95

Wzrost

188

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2700 300B 70T

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Pierwszy masowy i redukcja

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

130Klata 230Przysiad
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Czesc,lecę enana e4d. Lecę już kilka miesięcy i od początku zmagam się z trądzikiem,małymi guzkami na plecach i delikatnym trądzikiem na łapach.
Mam do wyboru lecieć Tetralysal lub Doksycyklina. W maju i czerwcu mam zawody i muszę ogarnąć tą cerę. Który antybiotyk jest mocniejszy i zadziała szybciej? Z góry dziękuje za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7191
Wosjkowyy
Ale jaja,powiedziałem za 250 zł u najlepszej babki na pomorskim ze brałem kiedyś testosteron i to przez to - po czym wywaliła mnie z gabinetu i powiedziała ze sterydów nie leczy dla mojego bezpieczeństwa :D


To jak taki jestes mądry to radz sobie sam. Bo ja i jeszcze ktos pisalismy ci zebys nie mowil. Btw po co sie przyznawac jak leczy sie tak samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
Pytaj dermatologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Dermatolog mnie wywalił i przypisał spirytus :p mówił ze zejdę to pogadamy. Dlatego mam u siebie to i to i jeżeli ktoś kto ogarnia odpowie co lepiej byłbym strasznie wdzięczny !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Oba te leki będą dobre i są typowo pod Twój problem, mi lepiej pomagał doxycylina inj stary dobry tani lek. Dawke odpowiednią dobierz, jeśli z derm nie ma rozmowy poradź się POZ nawet.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
Przecież jest więcej dermatologów w tym kraju
Leci sam enan ? Jakie dawki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Byłem u dermatologa tym razem prywatnie i przepisał mi terarysal na 3 miesiące wstępnie. Może komuś się przyda to dam znac jak poszła kuracja. Lecę enan solo,była jeszcze deca ale wtedy nie byłem wysypany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
250 e4d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Siema,zmieniłem estr na propa 150 mg e2d i tak mnir wyj**alo w trądziku przez te 2 tygodnie ze masakra. Jutro będę załatwiać konsultacje online - powiedzieć babce ze jestem na cyklu czy może lepiej powiedzieć ze już nie biorę nic a brałem i to przez to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7191
Elo. p****** antybiotyki. Bardzo mozliwe ze masz acne conglobata tak jak ja. Na to tylko izotek pomoze. Szybko do dermy. Bedziesz sie leczyl 4-6 miesiecy. Ogolnie niby mozna leciec koksy z izotekiem ja tak zrobilem jak masz zawody mozesz to zrobic ale jest wieksza szansa ze bedziesz miec bliznowce i blizny potem. Najlepiej zejdz z towaru i odpusc zawody albo dawaj naturalnie na zawody. Jak musza byc zawody i towar i izotek to na poczatku izoteku wyjdzie ci caly syf z ciala i dopiero bedziesz wyp******ony a po dwoch miesiacach bedziesz juz bardzo czysciutki. Wiec najlepiej na zawody taki mocny brazer jak do tatuazy zeby nie bylo widac syfow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 585 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11559
Wosjkowyy
Siema,zmieniłem estr na propa 150 mg e2d i tak mnir wyj**alo w trądziku przez te 2 tygodnie ze masakra. Jutro będę załatwiać konsultacje online - powiedzieć babce ze jestem na cyklu czy może lepiej powiedzieć ze już nie biorę nic a brałem i to przez to ?


Możesz dać poglądowe zdjęcie, żeby zobaczyć skalę tego wysypania? " wysypało że masakra" to zbyt ogólny opis i każdy inaczej to widzi. Tetralysal brałem 3 miesiące, moim zdaniem strata czasu i szkoda jelit bo jednak antybiotyk da Ci po bebechach . Po jednym antybiotyku 7-14 dni bebechy regenerują się 4 lata bez probiotyków. Z dietą i probiotykami branymi stale około 6-12 miesięcy. W jelitach masz miliardy bakterii, ale w końcu po kilku kuracjach w krótkim czasie sobie wyjałowisz tą florę. Izotek będzie skuteczniejszy i nie jest antybiotykiem, co nie znaczy że nie ma skutków ubocznych, brałem i Tetralysal i Izotek więc wiem co nieco.


Zmieniony przez - zimowy w dniu 2022-03-28 09:14:48
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Tak na dwóch łapach + plecy
Cynku biorę po 27 jonów x 4
Smaruje jakimiś mocznikami i nic
https://ibb.co/qnBprkV 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino na dece

Następny temat

Zapytanie-doping

WHEY premium