SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich!
Chcialem prosic kogos kompetentnego o ulozenie prawidłowego treningu, który pomoze mi uzyskac przyrost masy mięsniowej. Głownie chodzi mi po prostu o dokladne rozpisanie i zestawienie cwiczeń, zakladajac ze będę trenowal 3x w tygodniu co drugi dzień. Przed zalozeniem tego tematu przeczytalem w dziale „trening" prawie wszystko i posiadam podstawową wiedze w tym zakresie. Teoretycznie moglbym sam ulozyc sobie taki program ale nie chce popelnic jakiegos bledu, który sprawi ze moje cwiczenia będą mniej efektywne, dlatego zwracam się do was o pomoc. Teraz podam kilka istotnych faktow dotyczących mojej osoby poslugujac się wzorcem z podwieszonego tematu Michaila.

1.Trenuje regularnie na silowni od okresu 3 mięsięcy, 3 lub 2 razy w tygdniu zaleznie od wolnego czasu (sesja i te sprawy, wiecie jak jest J) ale bez bardziej sprecyzowanego treningu i odpowiedniej diety. Mysle ze mięsnie są już w w pewnym stopniu zaadoptowane do intensywnego treningu silowego. Przed rozpoczeciem treningow na silowni trenowalem dosc dlugo i intensywnie karate K, cwiczylem w domu hantlami i troche sztanga, ale nie regularnie, robilem pompki, brzuszki itp.

2. Przez okres ostatnich 3 miesięcy trenowalem 3 razy w tygodniu, czasami musalem zrezygnowac z jednego treningu w tygodniu z powodu braku czasu.
Trenowalem wg. Podstawowych zasad, najpierw cwiczenia angażujące więcej grup mięsniowych naraz, a pozniej bardziej izolowane cwiczenia. Przykladowo w poniedziałek unoszenie sztangi na lawce poziomej, skosnej do góry i do dolu po 4 serie 14,12,10,8 powtorzen z wzrastajacym ciezarem. Pozniej biceps, triceps, brzuchy. Innego dnia zaczynalem od barkow 4 serie 12,10,8,8 powtorzen, pozniej troche plecy, grzbiety i znowu brzuchy. Ostatniego dnia trening glownie na nogi i na koncu brzuchy. Przerwy miedzy cwiczeniami nie były dokladne, ale jakies 2-3 minuty myślę.
Cięzary hmm, maksymalne którymi moglem wykonac serie poprawnie technicznie skladajaca się z minimum 10-8 powtórzeń.
Efekty jakie przyniosl 3 miesieczny trening to jakies 3-4 kg masy, przez pierwsze 2 miesiace sila wzrastala a teraz jakby troche spadła, rzezba raczej się nie zmienila, zawsze wygladalem w miare dobrze bo jestem szczupły i mam szybka przemiane materii.

3. Moim aktualnym celem jest osiągnięcie masy mięsniowej, aktualnie waze jakies 70kg i w przyslosci chciałbym wazyc co najmniej 85kg przy dobrej definicji mięsniowej.

4. Mozliwosci czasowe, od 9 rano do 14-16 godziny zajęcia i poziej czas na trening. Mozliwosci sprzetowe silowni, do której uczęszczam są dobre. Są laweczki proste, skośne, wyciągi, maszyny, atlasy. Raczej pelny zestaw przyrządów.

5. Przeciwskazan medycznych brak.

To chyba wszystko, dodam jeszcze ze mam 177cm wzrostu, waze 68-71kg, mam 19-20lat. A i jeszcze jedno, proszę nie przydzielac mnie do grup z treningu cyklicznego, napislem post wg szablonu wiec zgodnie z nim oczekuje „szybkiej, sprawnej i wyczerpujacej" odpowiedzi hehe. Pozdrawiam.


Zmieniony przez - pierun w dniu 2004-02-20 00:30:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
aż się nie chce czytać, takie długie. Jeśli to prośba to nawet Mikołaj by cię olał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
bardzo dobrze zeopisałes sie wg postu " zanim zapytasz.."

trening: GRUPA I - poczatki https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=104858 
(pamietaj ze dalsze strony dalsze cykle mozesz doloczyc od najnowszego cyklu ( strona podana w temacie posta )

NO I :

SUPLEMENTACJA :
- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=105681 
- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=107727

ODŻYWIANIE:
- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=121899 
- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=105824 



____________
Jeśli zależy Ci na zmaksymalizowaniu efektów treningowych oraz ukierunkowaniu swoich wysiłków-

ZAPRASZAM do udziału w akcji MICHAILA -"Trenuj z nami CYKLICZNIE"- TUTAJ TRENUJEMY NA POWAŻNIE

MASZ WSZYSTKO PODANE NA TACY-TYLKO TRENUJ, JADAJ I ODPOCZYWAJ, NO I...PATRZ W LUSTRO

http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****master - niezupelnie o to mi chodzilo, ale dzięki ...
Chasland17 - milcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
nie no żartowałem koles.
spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
"Chcialem prosic kogos kompetentnego o ulozenie prawidłowego treningu, który pomoze mi uzyskac przyrost masy mięsniowej. Głownie chodzi mi po prostu o dokladne rozpisanie i zestawienie cwiczeń, zakladajac ze będę trenowal 3x w tygodniu co drugi dzień."

EEE? to o co ci chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
no proste ****master.
nie zrozumiałes?
koles chce plan treningowy z wymienionymi ćwiczeniami i seriami i dniami w jakie ma je wykonywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no wlasnie ... a co ja mu dałem ? link do takich planów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Kolesiowi się CZYTAC nie chce to i pewnie trenuje od przypadfku do przypadku...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
micha, to do mnie było?
ja ćwicze 4 razy w tygodniu!
Ty jestes na forum dość często to ci chyba czasu na siłke braknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
chas do autora było
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas na kompleksy :)

Następny temat

Michail-looknij na to please

Wiecej