SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o wskazówki i kopa w tyłek!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
Hej! To znowu ja, po kilku dniach przerwy... Co tu dużo kryć, ciężko jest mi się zmotywować i zabrać za siebie porządnie. Ale po tym jak przebeczałam wczorajszy wieczór z myślą o tym jaka jestem beznadziejna... wracam! Bardzo proszę o ocenę wpisanego powyżej treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ciezko cos tu oceniac, w niektorych ćwiczeniach nie masz siły w innych oszukujesz siebie robiac je bo akurat łatwo jest w nich oszukać, No mobilizacje to musisz znależć, poki działasz na zasadzie, żeby mi sie tak chciało jak mi sie nei chce nic nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
No fakt, z mobilizacją bywa ciężko. Muszę ze sobą naprawdę walczyć żeby zabrać się do ćwiczeń i porządnie jeść.
Pracuję nad tym...

(Generalnie mam bardzo mało czasu przez co szukam wymówek żeby w wolnej chwili raczej się relaksować zamiast ćwiczyć. Ale z drugiej strony, naprawdę nie mogę już na siebie patrzeć i zamierzam próbować do skutku.)

Co do ćwiczeń, to ja naprawdę nie chcę oszukiwać. Nie chcę udawać, że coś robię i czekać na efekty :/

Czy w takim razie lepiej by było gdybym przez jakiś czas zamiast układać własne treningi ćwiczyła np. 30 Days Shred z Jillian?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Ale po co chcesz układać własne plany? W regulaminie masz pełno treningów - również w warunkach domowych (polecam trening z piłką na początek). Spinaj poślady, samo się nie zrobi Nie jesteś jedyna tutaj, która jest w niedoczasie. Każda ma szkołę, pracę, rodzinę do ogarnięcia a jakoś dają radę.
Nie myśl - działaj!

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1800
Wiem, że wpisy innych osób z forum bardzo motywują i sam fakt założenia dziennika. Mam 2 miesięczną córeczkę, ćwiczę 4 razy w tygodniu! Ćwicz a będą efekty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
Jestem z powrotem! Niezły falstart zaliczyłam i nie ma gwarancji, że znów sobie nie odpuszczę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No to jak sama nie dajesz takiej gwarancji, to oczekujesz, że modki będą Tobie czas poświęcać?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
Jestem z powrotem! Niezły falstart zaliczyłam i nie ma gwarancji, że znów sobie nie odpuszczę...

Od kliku dni staram się robić trening dla zupełnie zielonych, który tutaj znalazłam:


1) Wznosy nóg z leżenia
2) Wspięcia na palce obunóż
3) Przysiady klasyczne z hantlami
4) wejście na ławkę z hantlami
5) wznosy z opadu
6) Pompki klasyczne max powtórzeń
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz
8) Pompki w podporze tyłem

Idzie mi średnio, pompek nie jestem w stanie zrobić (robię "damskie" zamiast klasycznych). Przy wznosach nóg z leżenia odcinek lędźwiowy kręgosłupa odrywa mi się od podłogi - a chyba nie powinno tak być... i ogólnie cienias ze mnie.
Ale będę próbować. Mam zamiar kupić sobie piłkę do ćwiczeń, jeść coraz lepiej i dać z siebie więcej niż dotąd.

Bardzo proszę mnie nie skreślać, ja naprawdę chcę zmienić swoje życie i nawyki, tylko póki co sama rzucałam sobie kłody pod nogi... Ale nie mogę się poddać, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
Sheep, przez przypadek wysłałam tylko część tego co chciałam napisać... Ciąg dalszy jest powyżej ;]

A odpowiadając na pytanie: nie, nie oczekuję. Dostałam już wcześniej wskazówki, chcę je stosować i pisać w dzienniku.


EDIT: piłka zamówiona!
przydałby mi się jeszcze cięższe hantle, ale to musi trochę poczekać

Zmieniony przez - czarne.mysli w dniu 2013-04-07 00:35:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 384
Hej. Nie poddawaj się - wiadomo, że kondycji nie nabierzesz w kilka dni. Poza tym Twoja waga też nie ułatwia wykonywania ćwiczeń (nie piszę tego złośliwie bynajmniej), więc musisz zaakceptować fakt, że łatwo nie będzie, ale powinno być coraz lepiej, z biegiem czasu. A
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w diecie i cwiczeniach

Następny temat

redukcja do oceny - kobieta 30 lat

WHEY premium