SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o wskazówki i kopa w tyłek!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 384
A jak Ci idzie z dietą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
HEJ! Poniżej moje dzisiejsze menu. Po przeliczeniu wszystkiego widzę, że za mało mam białka... Na jutro przygotuję sobie coś bardziej wartościowego!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
nie tylko ilosc bialka jest do poprawki.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
Wczorajsze jedzenie:

1) płatki owsiane, mleko, kiwi, łyżeczka masła orzechowego

2) twaróg półtłusty, łyżka kefiru, pomidor, bazylia, 2 kromki chleba razowego

3) kurczak wędzony (ok 200g), fasola czerwona, rukola, pomidor

4) 2 jajka na twardo, kromka chleba razowego


Niestety bez ważenia :/

I jeszcze plan na dziś:

1) 3 kromki chleba razowego, masło, schab pieczony (domowy), pomidor

2) serek wiejski

3) ryż brązowy, filet z kurczaka, mix warzyw (brokuły, kalafior, marchew, pomidory)

4) serek wiejski (?? nie wiem, może coś innego co mogłabym zabrać do pracy)

5) omlet z warzywami

Zmieniony przez - czarne.mysli w dniu 2013-04-10 10:38:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
i co m mamy z tym zrobić?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Postaraj się utrzymywać chęci na stałym poziomie. Ja też dopiero zaczęłam, robię trening z piłką, wszystko mnie boli, kombinuję w kuchni bo dotychczas też jadłam serki i jogurciki, ale nie pamiętam kiedy czułam się tak pełna entuzjazmu i chęci, a też jestem królową słomianego zapału. Popatrz na dziewczyny tutaj, własnymi rękami dokonują cudów. Więc dlaczego my nie możemy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
Powiedzcie mi, proszę, czy ważenie wszystkiego co jem jest niezbędne na tym etapie? Nie ogarniam trochę :/ Strasznie ciężko mi to zorganizować ze względu na bardzo ograniczoną ilość czasu. Staram się jeść w każdym posiłku biało, węglowodany i tłuszcze. Na pewno za dużo w tym nabiału (tu idę na łatwiznę, bo szybciej, przyznaję), ale poprawię to. Przyszła wieczorem moja piłka do ćwiczeń i dzisiaj będzie pierwszy trening z piłką. Jestem naprawdę zdeterminowana w tym momencie żeby zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe i zacząć porządnie ćwiczyć!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
Nie kumam z tym ważeniem. Mi osobiście ważenie zajmuje w ciągu dnia MOŻE 3 minuty? Kupując mięso, porcjuję je i zapisuję jego wagę na karteczkach, później wrzucam do zamrażalnika. Pasztet jak robię też dzielę na porcję 200g i mrożę.. Owsiane 100g to szklanka, jajek nie ważę.. Z czasem dojdziesz do wprawy i zobaczysz, że to wcale nie jest takie ciężkie.

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
oj, ale gdzie tu czas jakiś potrzebny??
robiąc sobie owsiankę - stawiasz sobie miseczkę na wadze, tarujesz i sypiesz ile trzeba a waga sama pokazuje przecież wartość?? niem posmarujesz sobie kromki chleba - zamiast układać je na blacie, talerzu - kładziesz na wadze... toż to zajmuje nanosekunde....

skoro tak prosta ( wykonywana mimochodem ) i bezczasowa czynność jest dla Ciebie kłopotem to jak chcesz znaleźć czas na trening? o ile jedzenie waży się samo - trening sam się nie zrobi

powodzenia

ps. im ma się więcej zajęć tym lepiej gospodaruje się własnym czasem

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
Zgadzam się, samo ważenie nie zajmuje dużo czasu. Mój problem polega na tym, że ja rano wbiegam do kuchni, jem szybko owsiankę (już od lat, bo szybko ją robię - nie gotuję tylko zalewam wrzątkiem płatki), potem biorę cokolwiek z lodówki co nadaje się na kanapkę, pakuję i wybiegam z domu. Jestem z powrotem codziennie oprócz czwartków o godz. 21. Obiad jem często na mieście albo wcale.
I teraz muszę się całkowicie przestawić! No i nie ogarniam jak na razie...

Ale już wystarczająco było tutaj mojego marudzenia! Będę planować posiłki, ważyć wszystko co jem i ćwiczyć. Znajdę na to czas, przysięgam.

Przepraszam za moje marudzenie, kręcenie nosem i próby szukania drogi na skróty. Już tak nie będzie!
Wklejam niżej mój plan posiłków na jutro. Jeden z nich się powtarza, ale mam nadzieję, że to nie jest duże wykroczenie.

Jeśli chodzi o ćwiczenia to, będę robić trening z piłką dla początkujących 3 razy w tygodniu. Dzisiaj zrobiłam pierwsze podejście - nie umiem utrzymać równowagi na piłce - ale jako tako wykonałam 2 obwody po 10 powtórzeń (obciążenie - 2 x hantle 1,5 kg) - no i padłam oczywiście... Następny trening - sobota lub niedziela! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w diecie i cwiczeniach

Następny temat

redukcja do oceny - kobieta 30 lat

WHEY premium