SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc i rady.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 709


Witam. Od razu przejdę do rzeczy, do tej pory ok 3 miesiące trenowałem bez planu i specjalnej diety, lecz po tej "rozgrzewce" należałoby zabrać się za prawdziwy trening, no i tu zaczyna się problem co mam zrobić mam trochę tłuszczyku co będzie widać na niżej załączonych zdjęciach i nie wiem czy postarać się go spalić i dopiero masować czy od razu zabrać się za robienie masy? Proszę o poprowadzenie początkującego
Wiek 18 lat
Wzrost 178cm
Waga 68kg
Typ budowy: wszystko po trochu;p
Aktywność: umiarkowanie wysoka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 709


plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1668
jedyny tluszcz jaki tu widze to okolice brzucha a tak to jestes szczuply wiec bierz sie za robienie masy bo tu nawet praktycznie nie ma co spalac

Life is a big game so you've got to be a big boy ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18140
bez zastanowienia masuj.

Ciężki trening w drodze do chwały świat jest zbyt duży żeby myć małym !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 709
Też bardziej mam ochotę na masówke, tylko wiadomo że na brzuchu tłuszcz odkłada się najszybciej i najwolniej się go pozbywa więc jeśli teraz przy tej wadze już tam troszeczkę go widać to mam pewne obawy co będzie np. po 5 miesiącach masy.. Aha i jeszcze jedno pytanie czy ktoś by mi po tych zdjęciach powiedzieć czy jestem bardziej ekto czy edno?

Zmieniony przez - fuerte w dniu 2009-04-30 08:47:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18140
100% ekto

Ciężki trening w drodze do chwały świat jest zbyt duży żeby myć małym !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 261
Pewnie że mase rób, chyba nie widziałeś prawdziwego tłuszczyku a poza tym kto zabroni Ci ćwiczyć brzuch przy każdym treningu? Brzucha nie spallisz i to jest duży +

Uczymy się przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 709
idolize89- to mnie zaskoczyłeś, zawsze myślałem że mam troche z endo. Teraz nie wiem czy się cieszyć czy smucić;p Aven90-z tym brzuchem to masz racje więc raczej się skłonie ku masie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18140
fuerte no ja tez jestem 100% ekto :D Jak patrze na endo jak szybko nabierają mase to troche mi smutno:P ,ale jak widze jak szybko łapia tłuszcz ciesze sie z tego ze jestem ekto hehe są plusy i minusy pzdr.;)

Ciężki trening w drodze do chwały świat jest zbyt duży żeby myć małym !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 709
No to zdecydowałem;) od Poniedziałku masa:) Przez weekend mam czas na ułożenie treningu i diety, jednak gorzej będzie z treningiem bo z dietą jako takie podstawy już znam. Myślę że trening 3 razy w tygodniu i 2 razy aeroby jak myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 256 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9374
Nie jesteś ekto. Na 90% jesteś endo, choć raczej umiarkowanym. Wskazują na to:
1. szerokie biodra,
2. dość okrągłe barki,
3. odkładanie tłuszczu na cyckach i brzuchu przy reszcie szczupłej.
Jakbyś wrzucił fotkę uda, to można by się upewnić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost czy masa?

Następny temat

Trening - Masa - podstawowa siłownia

WHEY premium