SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proste pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 5517 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 54869
Wyprzedzając pytania. Dieta jest, informacje wszystkie w profilu. Lat 17.
Przebyte cykle na kreatynach. 1x mono, 2x jabłczan (cm3). Za każdym razem mega zadowolony.
Robię od 4 do 7 treningów tygodniowo.

Pytanie:

Chcę teraz wrzucić mono.
Co polecacie ? Może jakieś połączenie ? Dokupić AAKG. Beta-alanine mam. Bcaa i carbo też.

Myślałem nad

1. http://www.sfd.pl/sklep/Biogenix_MOno-opis892.html
co sądzicie o tym produkcie ? Bodobno firma solidna ale za dużo info o tym produkcie nie ma. Jak dawkwać bo piszą że tylko 2 tab po treningu ?

2.
http://www.sfd.pl/sklep/Trec_Creatine_Micronized_200_mesh_ _taurine-opis567.html
Dawkować jaki piszą ? Tutaj jest 900gram, rozłożyć na 2 cykle po 4,5tygodnia ? Czy kupić 400gram i połączyć z czymś ?

No i tyle. Dzięki z góry za konkretne odpowiedzi i Pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 13346 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52465
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 5517 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 54869
Siłka 2/3x w tygodniu. Mata (mma/bjj) 3/4x w tygodniu. A może http://www.sfd.pl/sklep/Universal_Nutrition_Creatine_micronized_powder-opis481.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 22991 Wiek 7 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173451
Obojętnie - w efekcie wyjdzie na to samo.

A biogenix to olimp.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
A jak Wy mielibyście kupić to którą byście wzieli ? Jeżeli biogenix to jak dawkować bo z tego co widzę tam w 2 kapsułkach jest 2,4grama kreatyny, a z tego co wiem to porcja powinna być ~5g 2x dziennie, mam rację ? Aakg kupować czy dać na luz, jak mam beta alanine ? Dołączenie aakg daje duży efekt ?

Co powiecie na coś takiego :
http://www.sfd.pl/sklep/Trec_Creatine_Micronized_200_mesh_ _taurine-opis566.html
+
http://www.sfd.pl/sklep/Bsn_N.O_-_Xplode-opis1347.html

Jak dawkować coś takiego ?

Przed treningiem : 20,5gram no-xpolde przed treningiem
6,5gram po treningu creatine trec ?

Zmieniony przez - Fuuun w dniu 2012-04-13 22:47:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 22991 Wiek 7 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173451
Każda z tych kreatyn się nada.

Jesteś w wieku szkolnym więc:
5g / 1,2g = ?

Trochę inicjatywy.

Zgadza się nie ważne czy firma x czy y, patrzysz na zawartość, w dni treningowe 10g - rozłożone na dwie porcję, w dnt 5g wystarczy.

Czy warto aakg, jeżeli masz na nie pieniądze to warto.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2012-04-13 22:48:26

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Dzięki Wielkie za pomoc ! Ale byłbym wdzięczny gdybyś jeszcze odpowiedział mi na powyższe pytanie dotyczące no-xplode i kreatyny z treca. Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Kreatyna trec'a - .o.k.
N.o. xplode - jeżeli nie miałeś kontaktu z tego typu suplementami, powinien Cię na początek usatysfakcjonować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 13346 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52465
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jedyny kontakt z jako takimi "pobudzaczami" to caffeine z treca i lipo x pack o ile można to nazwać pobudzaczem. Słyszałem o mesomorphie ale to podobno sponiewiera tragicznie więc chyba sobie jednak odpuszczę hehe. Czmu nie brać no-xplode'a przed sw ? Będzie pompa mam rozumieć ? W takim razie dobrze będzie tak ?

DT SIŁKA : 20,5g no xplode przed treningiem/ 6,5g kreatyny po treningu
DT MATA : 6,5g kreatyny na czczo/ 6,5g kreatyny po treningu
DNT : na czczo 6,5g kreatyny.

beta alanine wrzucać na czczo z kreatyną czy kiedy ? Sory wiem że truje wam dvpe ale młody jestem kasą nie rzygam a nie chcę sosu w błoto wrzucić. Oczywiście sog leci dla jednego i drugiego.

Zmieniony przez - Fuuun w dniu 2012-04-13 23:02:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 742 Napisanych postów 34664 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254640
tak, pompa by przeszkadzała

beta alanine przed i po treningu po 3g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z czym połączyć Serum ?

Następny temat

Opinie o odżywce

Fruzelina