SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosta dieta redukcyjna :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
cześć wszystkim obczajcie coś takiego:

1.posiłek
50g białka ostrowia WPC + 50gr płatki owsiane

2.3.4.5. posiłek
350g wołowiny + 350g kurczaka + 200g kasza /dzielone na 4posilki

6.posiłek
3jajka

wychodzi mi
2000 kcal
225 g białka
42 g tłuszczy
173 g węglowodanów
przy wadze 95kg wychodzi 2.3g białka 1,8g wegli na kg masy
ewentualnie można dorzucić 50g jakiejś kaszy żeby trochę węgli podnieść co o tym wszystkim sadzicie?

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
Co do mielonego sprawdź sobie kulki mocy w dziale kuchnia, nie wymaga smażenia i smakuje świetnie. Wczoraj robiłem tylko zamiast wołowego miałem indyka mielonego. Jw smażone niezbyt pozytywnie wpływa na organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3865
za malo kcal ,za malo zdrowych tluszczy, nie ma warzyw... .
wez oblicz zapotrzebowanie i rozklad daj 2,3g B ,1g T ,reszta wegle i wrzuc ponownie

/PZDR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
smarze mieso na oliwa z oliwek pozatym szamie duzo OMEGA3
wiec mysle ze tłuszczu jest ok warzywa mnie nie interesuja witaminy w tabletkach sa...
...no i jeszcze zapomnialem dodac
250g sosu w sloiczku z biedronki(205kcal,50g wegli)
wiec w sumie wychodzi:
2312 kcal
231 g białka
53 g tłuszczy
224 g węglowodanów
bialko 2.4g/kg wegle 2.35g/kg

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
250g sosu w sloiczku z biedronki(205kcal,50g wegli)
sos na redukcji lepiej odstaw

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
warzywa są ważne nie ze względu na witaminy a na równowagę kwasowo-zasadową

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
spoko czaje w diecie mało produktów zasadotwórczych dołożę w takim razie jakieś jabłko rano do płatków garść rodzynek poza tym w sosie jakiego używam do mięsa jest sporo warzyw :D ...a tak na marginesie 70% społeczeństwa oprócz ziemniaków i makaronu nie je innych warzyw a mięso jedzą w sporadycznych ilościach!

Zmieniony przez - jopekmp w dniu 2011-09-03 12:31:51

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
to za mało, makarony to nie warzywa, ziemniaków też do nich nie zaliczamy

musisz jeść dużo warzyw, najlepiej zielonych

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
Jak wygląda te 70% społeczeństwa? Góra chuda, wielki brzuch i tyle. Licz zapotrzebowanie, wrzucaj warzywa, solidne zdrowe tłuszcze to coś z tego będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
70% nie spożywa prawie 2,5g białka/kgmc i nie trenuje siłowo więc ich systemy buforujące są wystarczająco wydolne by zalkalizować ilość przyjętego białka bez warzyw /w większości/.

Biorąc pod uwagę zwiększone spożycie białka i trening siłowy zakwszenie organizmu wzrasta kilkukrotnie i organizm nie wyrabia a konsekwencje mogą być różne.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
co proponujecie żeby dołożyć z warzyw? w/w dieta ułożona pod to jakimi środkami i czasem dysponuje, wieczorem smarze mięso, gotuje kasz, porcjuje i jest na kolejny dzień rano płatki ugotować z mlekiem to 10min roboty. Nie mam czasu w dzień by siedzieć cały czas w domu w kuchni i bawić się w kucharkę :)
...co proponujecie jakich warzyw,tluszczy-produktów mogę użyć by się szybko przygotowywały i wystarczały na te zredukowanie zakwaszenia w organizmie?

..i ktoś tam wcześniej napisał odnośnie sosu
myślę ze nie da sie inaczej by go odstawić i tak daje go minimalna ilość. Wyobrażasz to sobie żeby wcinać suche mięso np. z kurczaka czkawka gwarantowana poza tym posiłek musi mieć jakiś smak żebym był w stanie przez dłuższy czas tak jeść :) ...a wydaje mi się z ta garść sosu w posiłku bez problemu mogę spalić na treningu

Zmieniony przez - jopekmp w dniu 2011-09-04 10:45:57

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Mięso gotuj/grilluj/piecz a na samym końcu smaż. Z warzywami podobnie. Możesz kupić świeże sezonowe puki są bądź mrożone. Gotują się kilka minut. Na parze nieco dłużej.

A co do sosów to lepiej własne zrobione na bazie np oliwy. Też szybkie w przygotowaniu.

Z tłuszczy to masło, oliwa, orzechy włoskie, nerkowce, brazylijskie, laskowe, olej lniany, ryby tłuste, tran, avocado, żółtka jaj.

/pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tuńczyk w puszce

Następny temat

dieta na mase dla poczatkujacych

WHEY premium