SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosta dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5843
Planuję ułożyć sobie dietę, ale najważniejsze żeby była maksymalnie prosta i powtarzalna. Czy można codziennie jeść te same posiłki? Nie mam czasu na gotowanie i chciałbym hurtem przygotowywać dania na kilka dni. Jak najprostsze składniki, jak najmniej smażenia, gotowania, etc. Potem do pudełek i mieć spokój...

Najlepszy byłby jakiś catering, ale one są drogie, a ja chciałbym zrobić coś podobnego.

Da się?

"Grzeczni chłopcy ida do nieba. Niegrzeczni idą tam, gdzie chcą..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
mozna jesc to samo przez dluzszy czas, ale nie jest to najlepszym rozwiązaniem, gdyz diete trzeba urozmaicać, aby nie narazac sie na niedobory. szkielet diety moze byc podobny, ale warto zmieniać źrodla ww, tł i bialka

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
J.W

Szybka organizacja to klucz też do utrzymania diety w ryzach, ale urozmaicanie też istotne.
Ja wśród swoich zapracowanych podopiecznych stosuje diety tygodniowe, i po tygodniu robimy wspólne poprawki, zamiany produktów itp.
i wychodzi to bardzo dobrze na ogół
np.
3 paczki ryżu
400 g piersi + źródło tłuszczu
warzywa
1-2 szybkie szejki ( smoothie, sorbety )
po tygodniu zamiast ryżu np. kasza jaglana
a zamiast piersi, ryba itp. itd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa- dieta do oceny

Następny temat

Dieta na masę. Kilka pytań

WHEY premium