SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Progresja na redukcji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33078 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Pusshi
guban1988
Pusshi

Aktualnie wg. jakichś kalkulatorów z neta wychodzi mi 16%, choć szczerze mówiąc wydaje mi się to wartość zaniżona...
Jeszcze raz dzięki za porady



Daj zdjecie jak masz jakieś i wylicz jeszcze raz zapotrzebowanie



No zdecydowanie zaniżona wartość bo twój poziom tkanki tłuszczowej jest bliżej 20+ niż 16 więc tu zdecydowanie redukcja tkanki tłuszczowej wiec oragnij dobrze podstawy diety , wytwórz odpowiedni deficyt i pracuj sumiennie a za 3 miesiace mozesz miec już fajną sylwetkę pod budowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 306
monkey22
Pusshi
guban1988
Pusshi

Aktualnie wg. jakichś kalkulatorów z neta wychodzi mi 16%, choć szczerze mówiąc wydaje mi się to wartość zaniżona...
Jeszcze raz dzięki za porady



Daj zdjecie jak masz jakieś i wylicz jeszcze raz zapotrzebowanie



No zdecydowanie zaniżona wartość bo twój poziom tkanki tłuszczowej jest bliżej 20+ niż 16 więc tu zdecydowanie redukcja tkanki tłuszczowej wiec oragnij dobrze podstawy diety , wytwórz odpowiedni deficyt i pracuj sumiennie a za 3 miesiace mozesz miec już fajną sylwetkę pod budowe


Okej czyli tak,
Więcej kardii, zwiększenie kcal do bliżej zera, zwiększenie tłuszczy, do ok 70/80 g i będzie git? Resztę podnieść na węglach?

Białka już teraz jem ok 160 więc nie wiem czy jeszcze bardziej podnosić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
Białka na redu nawet 2,5 -3 g/kmc . Ja wychodzę z założenia że lepiej więcej mieć żeby posilki jakoś wyglaly a nie po 100g miesa co tyle na jeden kęs wychodzi . Tluszczy 1 a reszta ww.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW - ocena

Następny temat

Wybór celu treningowego

WHEY premium