SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program treningowy - pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
Potrzebuję program treningowy. Samemu jakoś nie mogę ułożyć szukałem na różnych stron. Nawet przeglądałem to forum i żaden program nie przypadł mi do gustu. Proszę was o pomoc drodzy forumowicze o ułożenie dla mnie programu treningowego i wogóle doradzenie w tej sprawie. Chciałbym ćwiczyć 5 razy w tygodniu z przerwą na sobotę i niedzielę. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 72

Wzrost: 190

Cel treningowy: Rzeźba

Staż treningowy na słowni: Żaden

Uprawiane inne sporty: Głównie siatkówka,pogrywam jeszcze w piłkę nożną i ogólnie w co się da :)

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): gryf prosty,mocno łamany,hantellki,obciązenia i ławeczka

Dieta: nie mam

Przeciwskaznania medyczne: żadne

Zażywane suplementy: żadne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
odpowiedni plan treningowy dla Ciebie bedzie ACT

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4094
I 5 razy w tygodniu to troche przesada.

Run, rabbit run.
Dig that hole, forget the sun,
And when at last the work is done
Don't sit down it's time to dig another one.
Pink Floyd - Breathe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Przeczytaj posty dotyczące treningu masz na górze na czerwono tam znajdziesz wszystko co jest Ci potrzebne

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html

masz tu linka albo poczytaj na w tym dziale sa tez plany ACT ulozone przez innych

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
Pochodziłem trochę po forum i wyczytałem ,że jak trzeba iść na rzeźbę to dopiero po jakimś czasie jak sobie wyrobię masę. Więc chyba raczej będę potrzebował treningu na masę. Z góry thx za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split pytanie

Następny temat

Moje FBW Do Oceny/Poprawy

WHEY premium