SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Produkty 0 kcal, 0 ww, czyli tips & tricks na LC, VLCD, itp.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 349 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15032
donwaz1899
powiedzcie mi gdzie wy macie te scheepesy w biedronce, u mnie sa 3 biedronki i w zadnej nie ma sa tylko slodzone.

Truskawkowy ze świecą szukać, bo to była edycja limitowana :)
smak cytrusowy znajdziesz bez problemu w butelkach 0,5-1l w fresh/żabka.
Z zero to polecam w tesco spirte 0 = smakuje identycznie :)

Nie wiem czy ktoś poruszał temat ale sosy słodkie z ostrovit ogólnie nie polecam, rzadkie i nie dobre (smak rafaello) przypomina syrop na gardło z dziedziństwa, a z opinii innych pozostałe smaki nie powalają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 2141 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19500
karol-92
donwaz1899
powiedzcie mi gdzie wy macie te scheepesy w biedronce, u mnie sa 3 biedronki i w zadnej nie ma sa tylko slodzone.

Truskawkowy ze świecą szukać, bo to była edycja limitowana :)
smak cytrusowy znajdziesz bez problemu w butelkach 0,5-1l w fresh/żabka.
Z zero to polecam w tesco spirte 0 = smakuje identycznie :)

Nie wiem czy ktoś poruszał temat ale sosy słodkie z ostrovit ogólnie nie polecam, rzadkie i nie dobre (smak rafaello) przypomina syrop na gardło z dziedziństwa, a z opinii innych pozostałe smaki nie powalają.

U siebie mam niestety tylko intermarche,netto,biedra,lidl,żabka i małpka
w Intermarche jest bardzo duży wybór napojów 0kcal za 99gr i 79gr
smaki jabłko,cytryna,pomarańczowa oranza, oranżada czerwona i brzoskwinia osatnio dali 4 sztuki scheepes zero citrus mix to wzielem wszystkie i nigdy sie nie pojawily juz . No i jest jeszcze coca cola zero lemon ktorej w zadnym innym z tych sklepow tez nie uswiadcze oraz chleb białkowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87340
Może nie 0 carb ale dla ludzi ograniczających węgle ale lubiących sobie pojeść.

Makarony dostępne w biedronce na osobnym regale(u mnie w biedronkach najczęściej przy kasach) Są jeszcze inne makarony ale nie wiem czy też z podobnym makro.

cena 2,95zł/500g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 407864
To normalny makaron, tylko podają makro dla 100 g UGOTOWANEGO, a to mniej więcej 30 g suchego.
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9820 Napisanych postów 15897 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 270308

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 357 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9963
Biedronka trolluje już od paru dobrych lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24844 Napisanych postów 22811 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 366239
co do galaretki z pierwszego posta, ja wolę stosować rozwiązanie:
herbata owocowa lord nelson z lidla + erytrytol + żelatyna

Kalorie
mamy tylko z żelatyny więc 10-20g żelatyny z czego praktycznie samo białko :) bardzo fajna wychodzi ta galaretka smakowo, polecam

Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2017-03-22 15:01:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 61803 Napisanych postów 321709 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1534354
nowosc w lidlu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 2331 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48698
Piłem bardzo dobra fajna słodka :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24844 Napisanych postów 22811 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 366239
nie ciągnie mnie ani do gazowanego, ani do słodkich napojów, ale tę colę z lidla to chyba wypróbuję :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś smacznego i sytego na VLCD..

nutloveb