SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z plecami, zdjęcia.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28134
Generalnie nawet podczas budowania masy nie powinno się wychodzić ponad 12% BF.
Nie wierz w to że genetyki nie można przeskoczyć Po to tu właśnie wszyscy siedzimy bo wierzymy że można dokonywać cudów ze swoim ciałem.

Zrobiłbym 12 tygodni porządnej siłowej redukcji na zasadach eksperymentu nr 4, bądź artu podwieszonego o rzeźbie, co do supli dorzuciłbym BCAA/białko aby zachować mięso.
Później zaczniesz budowanie czystej masy mięśniowej i będzie to wyglądało zupełnie inaczej.

Co do szerokości to Twoimi wiodącymi ćwiczeniami powinny być: szerokie podciąganie nachwytem, martwy ciąg, wiosłowanie, podciąganie lin wzdłuż tułowia, szrugsy.
Konkretny staż jest mały, więc użyłbym treningu push/pull ćwicząc każdą partię 2*w tygodniu. Nie wiem czy nie ma tam jakiejś wady postawy ale tu się nie znam więc powinien ocenić jakiś fizjoterapeuta.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1264
nie nie jest ok jestem prosty :P poprostu zdj wyszlo tak bo glowe mialem obróconą w lewo :) hmm poczytam poczytam sog leci . przeskoczyc genetyke? nigdy nie bede mial V na plecach bo mam szeroka miednice jedynie mozna troche to zredukować pocieszam sie tym ze ludzie z szerszym pasem po rozbudowaniu góry wyglądają potęzniej od malych dupek :P
akies inne sugestie ?
@masti?

___________________________
no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
ja zrobilbym tak:

1.zrob sobie 2 miesiace przerwy od silowni.w tym czasie biegaj,graj w gry zespolowe,plywaj i jezdz na rowerze-3 x w tyg po ok 1,5-2 godz....
2.zacznij stosowac diete-i zadnych + kalorii-mysle ,ze - 300 kcal/dziennie bedzie ok.kulturystyka to nie robienie wagi tylko budowanie miesni.a ty chcesz robic wage...polecam program vitalmaxu liczacy wszystko.
3.zapomnij o tym swoim treningu-spal go,wykresl i zapomnij.za 2 mmiesiace zacznij wszystko od nowa-mysle ,ze wszystkie grupy 3 x w tyg ,po ok 8 serii bedzie ok
4.bedzie dobrze jak pozbedziesz sie swoich -tego nie lubie,tak nie moge,to musi tak byc...:
5.jak to wszystko sie uda tobie zrobic i w sobie zmienic nastawienie i okreslic cele-bedzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...z siłowni bym jednak nie rezygmnował bo -obok oczywiście a nawet z "przewodnictwem" wlaściwego odżywiania- to chyba najmocnijsze narzędzie pomagające redukcji tłuszczu; choćby nawet ów trening siłowy byl ograniczony do podstaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28134
.. jak i rowniez pomaga zachowac mase mięśniową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1264
no to teraz ja już nic nie wiem :p każdy mówi inaczej. ale jedno się zgadza a mianowicie redukcja.

___________________________
no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
przeciez to proste:
masz do wyboru:

-radykalna zmiane-reset miesni i umyslu-zaczynasz wszystko od poczatku-nowa karta,nowe wyzwania ,sukcesy i porazki-
a propos 2 miesiecy przerwy:niewiele stracisz a zyskasz energie do naprawde porzadnych treningow silowych i w 3 tyg nadrobisz ewentualne spadki masy miesniowej.i pozbedziesz sie niewlasciwych technik i metod.
stracisz tez zbedne kilogramy,czego nie udalo sie tobie zrobic w 3 lata...
wiec chyba warto?

-opcja posrednia zmiana cwiczen,ukladow grup miesniowych,moze jeszcze czestotliwosci treningu-efekty to daje ale trzeba miec podstawy sylwetkowe i duze doswiadczenie -dobry trener na silowni lub doswiadczony kolega pewnie by duzo pomogl.ale istnieje mozliwosc znow wpadniecia w stare tory i bocznica...

-opcja minimum- dolozyc jakies super cwiczenie,zmiana jakiejs techniki.....to opcja dla zaspokojenia wlasnego sumienia-przeciez tak sie staram a tu znow nic-pewnie genetyka...itp
to opcja straty czasu...:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1264
@masti
nie moge dać sobie 2 miesięcy przerwy. to ostatnie 3 miesiące kiedy mam czas porządnie wziąć się za siebie, bo potem jade na studia i kto wie jak to będzie, napewno będe miał mniej czasu, jak przestane ćwiczyć dostane brzucha na pewno. myśle że będę robił przez pierwszy miesiąc push pull legs przez drugi serie łączone np klata tric/ plecy bic i przez ostatni superserie na mięśnie antagoniczne, doświadczony kolega to da się załatwic, taka opcja wchodzi w grę ?

pozatym myślę że to wszystko czego od was się dowiedziałem pozwoliło mi spojrzeć na to wszystko z innej strony. rozpisałem sobie nową dietę i nowy trening i nowe podejście.

___________________________
no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
myślę,ze wiele z tych korzyści ktore przedstawoł Masti da sie osiągnąc nie rezygnując z niczego;
rozumiem,ze chcesz siłowo trenowac 3x w tygodniu- trzeba to wlaściwie ułzyć i po sprawie, dodac jeszcze coś- hiit, aeroby- no i przede wszytskim dobra dietę.

jesli to uda sie ustalić i prawidlowo wdrozyc w praktyce to myslę, ze nie będzie źle -teraz należaloby przejśc do szczegółow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1264
@apokalipsa
mi bardziej chodzi o wygląd niż o siłe mógłbyś zaproponować jakiś trening?

___________________________
no pain no gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa na 2 miesiące!

Następny temat

Plan na biceps i Triceps do Oceny.

WHEY premium