SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z duzymi biodrami ...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6470
Witam was ... Mam o to taki probelem : mam szerokie biodra. Cwicze na silowni okolo 9 miesiecy zadnej diety nie stosuje. Miesnie rosna ale tluszcz zostaje. Czy to ze mam szerokie biodra do reszty ciala to wina duzych kosci czy tluszczu ? Duzo go nie ma ale zawzse to on moze byc przyczyna ... Fotke sprobuje jutro wyslac bo dzis juiz pozno. Moze ktos mial juz taki problem i sobie poradzil ? Pozdrawiam

I can be better :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15201
aeroby+dieta

Za kapturem panny sznurem..

a reszta w profilu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 671
Co mu mają niby pomóc aeroby? ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6470


Dodaje fotki

I can be better :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6470


nastepna

I can be better :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6470


i jeszcze jedna

I can be better :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6470


Oto ostatnie zdjecie jak widzicie jest przy obcislych bluzkach wciecie... Wszystko juz w miare rozwijam ale jest problem wlasnie tylko z tym. Jest sposob zeby jakos w tych wcieciach wyrobic miesnie albo cos innego ?

I can be better :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 182 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3039
no własnie tez mam z tym problem,moze jakies cwiczenia?

...Możesz mieć wszystko i jednocześnie nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Jeśli to są biodra to nic nie pomożesz. Jeśli fat to w kolejności od najważniejszego, dieta, plan treningowy, suplementacja.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
stary ja mam o wiele większe i nic nie poradze bo mam taką genetyke niestety , u ciebie to prawie nic nie widać żeby boczki odstawały

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 182 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3039
tej gosciu a czemu na tych fotkach zakrywasz pępek ? masz kolczyka

...Możesz mieć wszystko i jednocześnie nic...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o tym "sprzecie"??

Następny temat

Systematyczność

WHEY premium