SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z dietą w internacie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
Witam. Mam pytanie, więc mieszkasz w internacie i mam problem z dietą. Jedzenie dają fatalne i nie wiem jak się odżywiać by lecieć na treningu masowym żeby były dobre efekty?? Ma ktoś propozycję na dobrą dietę?? Proszę o pomoc

Zmieniony przez - kamil50 w dniu 2013-03-08 23:04:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2127
Robić sobie samemu żarcie, a jeżeli nie ma żadnej kuchni lub możliwości zrezygnowania z podawanego jedzenia to i tak podejrzewam że dają tylko śniadanie, obiad, kolację więc masz jeszcze całkiem dużo możliwości wciśnięcia jakichś porządnych posiłków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Masz dostęp do kuchni czy chociaż czajnika,palnika?

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
Kuchni nie ma i nie mogę zrezygnować z posiłków. Mam dostęp do czajnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7450
jest wiele opcji, jesz to co CI daja, a reszte uzupelniasz wedlug bilansu, mozliwosci sprzetowych. Jesli problem z przygotwywaniem, wydaje mi sie, ze najlatwiej w diete wrzucic nabial jako zrodla bialka, orzechy, nasiona, oliwa jako tluszcze, a wegle to sprobowalbym np z ryzem ugotowanym w czajniku :). Jesli bedzie motywacja i wytrwalosc, to mam nadzieje, ze dasz rade. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
zatem najłatwiej o "suchy prowiant" tj. orzechy włoskie,pestki dyni,migdały,oliwę
Również możesz dorzucić jogurt naturalny/kefir/twaróg
Jeśli masz czajnik możesz przyrządzić płatki owsiane,kaszę kuksus,jajka


Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2013-03-10 21:05:33

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
Dzięki za pomoc. A do tej diety i treningu na masę można brać jakąś kreatynę czy białko aby był lepszy efekt??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
jeśli zaczynasz to kreatyna zbędna;białko to uzupełnienie diety-warto mieć w domu,gdyby nastąpił brak źródeł białka

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
Rozumiem. a jakie białko byś proponował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
koncentrat wpc-a firma to zależnie od portfela

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase 80KG do oceny.

Następny temat

odżywianie do sprawdzenia.

WHEY premium