SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta w internacie, barrrdzo proszę o pomoc ;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2960
Witam,
zbieralem sie kilka dni na ten post, ponieważ nie wiedziałem czy jest sens takie cos pisać czy kto kolwiek mi pomoże, ale mam nadzieję, że tak. do rzeczy:
potrzebuje konsultacji, pomocy i poprawek w moim planie odżywiania w internacie. Jak wiadomo internat rządzi sie włąsnymi prawami, nie mozna w pokojach miec mini kichenek ani nic z tych rzeczy, wiec jak tu trzymać dietę, no właśnie? Napisze wam jakie mam suplementy i jak zamierzam je brać (po ślubowaniu 14 października, bo jestem w szkole morskiej ;) ) Planuje cykl i mam takie cuple:

-Xpand 925g
-Xpand Energized 820g
-Jakieś białko potreningowe (czekam na propozycje, myślałem o syntha-6)
-Odżywka węglowodanowa po treningu (carbo olimp)
-jakieś białko na rano, na pobudzenie metabolizmu, myślałem o nectar xyntraxa
-Witamminy, ZMA, Omega-3 (czyli tzw. kosmetyki)

Więc teraz "Dieta"

7.00 ide na śniadanie, zazwyczaj zjadam 4 kanapki z chleba razowego [chodze od razu jak otwieraja stolówke czyli o 7.00 zeby zgarnac chleb razowy z kosza, w ktorym zawsze razowego jest mało]
z jakąś czynką/serem co tam dadzą... + zabieram 2 bułki do pokoju

10.00 2 bułki ze śniadania, daje pasztet/ ser / wędliny [ to co mam, na co mnie stać]

13/14. Obiad tutaj jest okej;) zawsze jakies mięsko, trafiaja sie dni gdzie nawet ryba, piersi itd + ziemniaki + warzywa i owoc

16 przed trenem jakies bialko? xpand -Trening-
po treningu xpand, białko węgle

18-19 wydawane są kolacje, wiec zjadam te ******ly co dają czyli jakies makarony lub cos w tym stylu

22. ide spać, jem twaróg, codziennie kupuje jakis tani twarog 200g okolo i szamam na noc, zapijam malym lykiem oliwy z oliwek


To koniec tej mojej "diety" uwierzcie, ze chcialbym trzymac diete ale nie mam jak, przejde do pozytywnych stron: wracam na weekendy do domu, a w niedziele przed wyjazdem spowrotem do internatu smaze sobie 8 piersi z kurczaka i biore z soba w prózniowym opakowaniu do interku. czyli = 2 piersi / dzien + kupuje kaszę kus kus, ktorą mozna przyządzac zalewając gorącą wodą z czajnika,
mam też pare litrów oliwy z oliwek tłoczonej na zimno. prosze to gdzieś uwzględnić.

Będę ogromnie wdzięczny za pomoc, podchodzę do sprawy poważnie, staram sie jak moge jeść wartościowe rzeczy czego przykladem są te piersi/kasza + odżywki, kasa na odżywki jest za dobre wyniki w nauce rodzice przyznają mi dość sporo pieniędzy, mi wystarcza;)

proszę również o dobranie tego białka, jakie kupić i kiedy spożywać.

Bardzo wdzięczny byłbym również jakbyście napisali co jeszcze dodać żeby ten cykl wyszedł jak najlepiej, czekam na odpowiedzi i gorąco pozdrawiam Adam!

Dane w profilu, cel: masa

Zmieniony przez - AdaśkoSFD w dniu 2008-09-28 15:16:17

Nie ma, że boli =/!
trening= rozwój

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Postaram sie pomoc.

7.00 ide na śniadanie, zazwyczaj zjadam 4 kanapki z chleba razowego [chodze od razu jak otwieraja stolówke czyli o 7.00 zeby zgarnac chleb razowy z kosza, w ktorym zawsze razowego jest mało]
z jakąś czynką/serem co tam dadzą... + zabieram 2 bułki do pokoju
Chleb razowy ok szynka rowniez, ser juz niezbyt no ale od biedy moze byc...

10.00 2 bułki ze śniadania, daje pasztet/ ser / wędliny [ to co mam, na co mnie stać]
Jak mozesz to zastap te bulki czyms innym no chyba ze sa to bulki razowe?
np: platki owsiane albo znowu chleb razowy. Pasztet raczej unikaj, chociaz wiadomo ze raz po raz jak nie masz wyjscia to juz lepiej zjesc to niz nic.

13/14. Obiad tutaj jest okej;) zawsze jakies mięsko, trafiaja sie dni gdzie nawet ryba, piersi itd + ziemniaki + warzywa i owoc
Ok

16 przed trenem jakies bialko? xpand -Trening-
po treningu xpand, białko węgle

Przed treningiem białko + wegle...
Najłatwiejszym wyjsciem dla ciebie byloby zakupic sobie gainer 25% bialka 75% wegli i spokoj.
Ale jak masz zamiar bazowac na naturalnych produktach to wrzuc tutaj standard czyli: Ryz/kasza/makaron razowy/ziemniaki + piers z kurczaka, bialko z jaj, tunczyk

Po treningu postaraj sie to samo aby ilosc spozywanych skladnikow byla mniej wiecej taka sama.


18-19 wydawane są kolacje, wiec zjadam te ******ly co dają czyli jakies makarony lub cos w tym stylu
no jak nie masz wyjscia to juz lepiej zjesc to...


22. ide spać, jem twaróg, codziennie kupuje jakis tani twarog 200g okolo i szamam na noc, zapijam malym lykiem oliwy z oliwek
ok

Staraj sie trzymac diety - wiem ze czasami jest bardzo ciezko... ja tez z poczatku mialem mieszkac w internacie i juz mialem zalamke jak ja sobie z tym poradze (z dieta itp.) no ale jednak nie mieszkam.
Co do supli typu xpand to sie na tym zbytnio nieznam.
Co do bialka i gainera to kup treca lub olimpa takie aby tobie spokojnie wystarczylo na miesiac.


Zycze powodzenia

Zdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do oceny moja dieta

Następny temat

Boks

WHEY premium