SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta w internacie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 568
Witam mieszkam w internacie i jedyne co mogę sobie sam przygotować to pierś z kuraczaka oraz ryż ( w czajniku)

moje dane
waga : 82
wzrost: 198
wiek: 16

Moje zapotrzebowanie:
W: 492
B: 133
T: 120

Co aktualnie moge zjeść
3x 100 ryż ryż + 150 g płatków owsianych (zmielonych)200g piersi z kurczaka. Oraz posiłki z internatu

W:3x 100 g ryżu= 229 g
100g carbo = 95g węgli
150 g płatków owsianych = ok 90g

B: 200g persi z kurczaka - 43 g


T: ????

rozpiska moich posiłków


6:30 100g ryżu
7:00 śniadanie w internacie (2 bułki trochę sera)
10:40 płatki owsiane
15:00 obiad (trochę mięsa zazwyczaj jakiś kotlet ziemniaki i surówka)
17:30-18:30 posiłek przed treningiem 100g ryżu
18:30-22 kolacja w internacie
21:30 po treningu ryż + 200 g piersi

Trenuje 4x w tygodniu (1 raz siłownia + 3 razy technika - koszykówka) Na treningach technicznych zazwyczaj robimy dużo pompek brzuszków grzbietów itp. Czy taka diete i siłownia raz w tygodniu (trening ogólnorozwojowy)wystarczy aby utrzymać siłę i masę? Bo założenie jest takie iż chciał bym zrobić sobie cykle treningów typowo siłowych w których chciał bym uzyskać jak największy przyrost (nie mam już czasu na siłownie po trenigach + jestem naprawdę wykończony po nich) masy i siły (inna dieta + suplementy) taki cykl odbywał bym w wakacje ferie przerwy świąteczne. I chodzi oto aby utrzymać masę i siłę którą wypracuje w te przerwy. Czy taka dieta i ćwiczenia wystarczy (jezeli nie jak ją uzupełnić) aby utrzymać siłę i masę (ewentualnie czy da się zrobić jakiś progres, zapewne wolniejszy ale czy da się wgl?)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
zadbaj by poislki byly pełnowartosciowe, zawierały bialko zwierzęce, złozone węgle, zdrowe tluszcze i spora porcja warzyw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza DIETA do oceny

Następny temat

Platki owsiane

WHEY premium