SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem Nadgarstki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
Witam mam taki problem gdy wyciskam na klate czy ćwicze barki biceps triceps bez różnicy zawsze po ćwiczeniu bolą mnie nadgarstki czuje że są słabe. Co może być tego przyczyną zła rozgrzewka czy może naduże cięzary. Dodam że mam 14lat ponieważ bardzo mnie to irytuje i osłabia chciałbym kupić takie coś http://sportsklep.pl/product/Show/id/3169 co o tym sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6134
Moim zdaniem strata pieniędzy.
A jak Ty uważasz, czy rozgrzewka którą stosujesz jest wystarczająca ?

"Jestem jedną z tych złych rzeczy, które przytrafiają się dobrym ludziom"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
Właściwie to ja wogóle nierobie rozgrzewki tylko pare skrętów tułowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3586
I się dziwisz, że Cie potem nadgarstki napier******? Rozgrześ się porządnie, CAŁE ciało, poświęc 15-20 minut na same rozgrzewanie się i zobacz czy Cie beda boleć.
Bez rozgrzewki treningiem silowym zrobisz sobie krzywde a jeszcze młody jesteś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1622 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11751
No to masz już przyczynę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 255 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1729
Twój wiek także przyczynia się do tego bólu!chłopie masz 14 lat twój organizm jeszcze się nie rozwiną! Twoje stawy dopiero nabieraja wytrzynmałośći a Ty już daleś im "popalić".Tak to jest jak się nie wie co i jak a się robi.

"LIFE IS TO SHORT TO BE SMALL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
Dobra dzięki chłopaki dzisiaj porządna rozgrzewka zobaczymy. Wszyscy po sogu Pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Definicja i siła

Następny temat

Plan? przeciazony czy jednak dobry?

WHEY premium