SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prożba o pomoc w rozpisaniu suplementacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez BPL-G z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
Witam ostatnio wpadły mi w ręce następujące produkty po promocyjnej cenie :)
Scitec nutrion - 100% whey isolate 2250g
Trec - S.A.W 400g
Hitec bcaa powder 500g
Olimp carbonox
i ostatnio
Hitec betabolic powder 500g
Hitec whey c6 2250g
hitec black devil 240kaps

trenuje na siłowni od ponad 2 lat bez żadnej specjalnej suplementacji poza witaminkami itd. Dieta standardowa 6-8 posiłków dziennie.
Wszystko było ok do puki nie dostałem drugiej paczki z hiteca.
Moje pytanie brzmi jak rozpisać suple pomiędzy posiłkami tak aby to wszystko do siebie pasowało. zmieniło się jedynie to że teraz jem 3 porządne posiłki dziennie bo jestem w armii do godz 15.30 a później już dom i kolejne posiłki.
Trenuje niestety różnie około godz 13 lub około 17-18 4 lub 5 razy w tyg

ew napiszcie czy warto jeszcze dorzucić jakis gainer ew hmb czy coś innego.

Mój cel to siła + masa oczywiście

Mam nadzieje że obejdzie sie bez odpowiedzi typu niema porządnie rozpisanej diety / treningu i bla bla bla.
Z góry dzięki za pomoc od tych którzy wiedzą o co chodzi! pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
zapomniałem dodać wzrost 173 waga 63 kg nie zmienna od 5 lat :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
a wiec tak ja bym w DT brał saw plus bcaa przed treningiem po treningu beta bolic ,carbo i izolat , black devil brałbym przed snem a białko w miejsca gdzie masz dziury w diecie , hmb i gainera odpusc bo masz duze zapasy bialka

w DNT beta bolic rano na czczo i black devil przed snem bialko w dziury w diecie wklejaj(c6)


a tak na marginesie dobry zestaw też by mi sie taki przydał


Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-06-06 18:51:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Proboszczu

Scitec nutrion - 100% whey isolate 2250g, wg braków w diecie, optymalnie rano/po treningu
Trec - S.A.W 400g przed treningiem, porcja
Hitec bcaa powder 500g 1g na 10kg przed i po treningu.
Olimp carbonox w czasie treningu
i ostatnio
Hitec betabolic powder 500g po treningu/ przed na zmiane z SAWEM, albo zostaw na następny cykl
Hitec whey c6 2250g jak isolat
hitec black devil 240kaps odpuść[/quote=Proboszczu]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
peepeek troche tu sie wtrace w twoja wypowiedz

betabolic niech nie zamienia z sawem przed treningiem ani niech nie odstawia na kolejny cykl ponieważ saw jest typową przedtreningówka z kreatyna i gdyby tylko to brał to slaby byłby ten cykl kreatynowy a beta bolic nic przed treningiem go nie pobudzi a po treningu dostarczy odpowiedniej dawki kreatyny i beta alaniny , dlatego niech sawa bierze przed a beta bolic po i w dni nie trenigowe beta bolic rano na czczo jako potrzymanie cyklu kreatynowego , a izolat niech bierze po treningu z carbo , dostarczy wtedy duzej dawki wegli niezbednych po wysilku a w izolacie ktory sie natychmiast wchłania dawka bialka i aminokwasów , najlepsze rozwiazanie , co do c6 to w dziury w diecie niech wbija , black devil w zależnosci ile ma lat jak jest młody to faktycznie jest mu nie potrzebny .....

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-06-06 19:17:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
przeniosłem do odpowiedniego działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
małe uzupełnienie.
przez 6 tygodni z czego od 3 zaczełem suplementacje przy dotychczasowym treningu tj 4-5 razy w tyg
przyszło na wadze ponad 5kg O_O czyli aktualnie nie 63 a 68 i to nie na brzuchu XD.
przy pomocy:
scitec izolat
Trec saw
hi tec bcaa
olimp carbonox
teraz będe zwiększał intensywność treningów.

moja opinia o tej suplementacji
Saw - 30-25 min przed treningiem i carbo 3-5min przed, bcaa bezpośrednio przed i w trakcie( 500ml szejka spokojnie popijając mniej więcej do 3/4 treningu kończę szejka) i odczuwalne działanie czuje mniej więcej przy 2gim -3cim cwiczeniu na dana partie czyli zwiększona wytrzymałość więcej energii i siły, chęci do ćwiczeń.

carbo bezpośrednio po i kilka-naście minut później izolat.

teraz po przeczytaniu waszych odpowiedzi i otrzymaniu drugiej paczki z hiteca mam pewne wątpliwośći, które chciałbym żebyście mi drodzy forumowicze rozwiali, a mianowicie;

przykładowo
DT
rano na czczo izolat
bieganie z aerobami 20-30min
carbo?

godzina przed treningiem c6
30 min przed saw
5min przed carbo
bezposrednio przed/ w trakcie bcaa
TRENING
bezpostednio po carbo
5minut pozniej betabolic
5-10 min pozniej izolat

DNT
rano na czczo betabolic
bieganie z aerobami 20-30min
carbo?

3x w ciagu dnia białko tylko teraz które?
np izolat c6 izolat?
przed snem black devil

I tutaj mam takie pytanko czy np po treningu pijac izolat mogę razem z carbonoxem zrobić jeden szejk w mleku/ wodzie? czy raczej wszystko pić osobno w mleku / wodzie? I to samo z carbo i betabolic'iem lub bcaa?
i kolejne pytanie na puszcze betabolic'a napisane jest aby mieszać z sokiem, czy śmiało mogę pić go z wodą? bo z wiadomych fizjologicznych przyczyn nie piję szejków raz z wody raz z mleka i raz soku....
Przepraszam że pewnie zadałem jakieś banalne pytanie ale jest to moja 1sza (testowa) suplementacja i chciałbym przeprowadzić ją w jak najlepszy sposób.

Z góry dzięki za odpowiedzi !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
jak zwykle o czymś zapomniałem... do tego jeszcze olimp omega3 i supradyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
omega do posilkow 3g epa&dha
a wit rano
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w doborze suplementów

Następny temat

Co do Nitrobolonu II

WHEY premium