SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o ułożene planu treningowego.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
Witam!
Prosiłabym bardzo o ułożenie planu treningowego. Cel to zredukowanie tkanki tłuszczowej oraz wyrzeźbienie mięśni: łydek, ud, oraz pośladków. Na ćwiczenia przeznaczę do 5 dni w tyg. Zamierzam ćwiczyć w domu. Brak sprzętu. -> Ewentualnie para hantli. Moją aktywność fizyczną oceniam na średnią, jeżdżę na rowerze[rekreacyjnie] i biegam.[od miesiąca codziennie]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16616
ANKIETA!!
aa po drugie to nikt tu planu nie ułoży.. co najwyżej może poprawić

Zmieniony przez - kacper147 w dniu 2009-07-07 10:11:29

Jeżeli w jakimś stopniu ci pomogłem to bądź dobry i kliknij " przyznaj SOGa "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
Wiek : 17 lat,
Waga : 75 kg,
Wzrost: 177 cm,
Cel do osiągnięcia: Zredukowanie tkanki tłuszczowej; Rzeźba;
Staż : Od miesiąca codziennie biegam; Co pt. mam trening w klubie siatkarskim;
Aktywność fizyczna: Średnia; Raczej prowadzę aktywny tryb życia, rower, biegi, rolki, siatkówka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Zacznij od diety i aerobow. Tu masz trening : https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html , zamiast baniakow uzyj tych hantli. Ale dieta i aeroby to podstawa w odchudzaniu, a i przy okazji zajrzyj do tego dzialu : https://www.sfd.pl/odchudzanie/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Planche Push Ups - Pompki bez nóg

Następny temat

co dalej??? moja historia

WHEY premium