SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o opinie 39 lat, 186 cm, 130 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27017

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
e tam, imo bardzo ładnie, nie ma co się śpieszyć, nie mamy tu 16to latka, któremu wystarczy trochę się poruszać i samo spada. Mimo, że ostatni miesiąc kiepski, to jednak na zdjęciach widać poprawę i że wszystko spada jak należy, między pierwszym a ostatnim zdjęciem niby tylko niewiele ponad 10kg, a na fotach jak 2 różne osoby.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2012-01-22 17:11:44

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 283 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13098
Spodziewałem się większego progresu ( wagowego ), ale zdjecia pokazują, że wszystko idzie w dobrym kierunku.
Zresztą u mnie również waga pokazuje mały progres, a lustro zupełnie co innego.
U mnie pojawiła się z kolei mniejsza chęć na "pewne" rzeczy i ogólnie znużenie. Pomoże ktoś - co można w miarę niedrogo kupić, aby podnieść poziom teścia. A jeszcze 2 miesiące temu sądziłem, że to niepotrzebne, ale jednak redukcja rządzi się swoimi prawami.

Througt the gates of hell

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Nowa kobieta, a nie booster :D A tak na poważnie to w dziale w suplach coś znajdziesz na pewno .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
clomex od wojtkaX bez konkurencji.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 283 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13098
Kobieta w miarę nowa - żona od października, więc wymienić nie tak łatwo. Inna sprawa, że ciężko znaleźć równie ładną i mądrą ( tak ładną może bym znalazł, ale tak ładną i mądrą - tu może być zonk ).
Koniu, a coś dostępnego w ogólnej sprzedaży. To mój pierwszy tego typu produkt i nie chcę zaczynać od bomby atomowej, a jedynie ładunku konwencjonalnego.

Zmieniony przez - gooru w dniu 2012-01-22 21:46:00

Througt the gates of hell

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3713
Gratuluje, wiem jak jest ciezko bo sam wazylem 145kg

Zmieniony przez - karol2622 w dniu 2012-01-29 23:56:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 711
I jak tam idzie z redukcją, bo jakoś Cię nie widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 711
Hallo!!!!
2fat - żyjesz??? Czy temat umarł śmiercią naturalną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7729
Może nie umarł, ale uległ zawieszeniu. ;) Sezon grillowo-ogrodowy więc marzec, kwiecień i maj to u mnie praca 300+ godzin miesięcznie, stąd mało czasu na pisanie. I nie ma co ściemniać: z dietą i aktywnością fizyczną też było wbrew wszelkim zasadom, bo posiłki w pracy to głównie fast food, więc te ostatnie miesiące całkowicie zmarnowane jeśli chodzi o redukcję wagi. Dzisiaj wracam do odżywiania jakiego tutaj się nauczyłem i treningu biegowego. Dwudziestego wkleję pierwszą fotkę na nowy start.

Koło Szeherezady przechodziłem

Chwilowo mnie nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 711
A jak z wagą powiedz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

masło zrobione naturalnie czy olej lniany

Następny temat

Low Carb + suple ułożone do oceny.

WHEY premium