SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o ocenę diety na masę :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 442
Cześć mam na imię Arek i mam 28 l.

Waga: 82 kg przy wzroście 182 cm.

Zapotrzebowanie: 3442 kca
B: 189,5g (2,3 g/kg mc)
W: 329,1g (4 g/kg mc)
T: 152g ( 1,85 g/kg mc)

Trening 3 razy w tygodniu + boks raz w tygodniu. Staż 8 lat.


Z góry dziękuję za ew. podpowiedzi :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
Nie przesadzaj z tym miodem . Sos ? Jaki ? Własnej roboty czy z słoika ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 442
Sosy własnej roboty:

WINEGRET - 1 łyżeczka musztardy francuskiej + 1 łyżeczka miodu mieszamy,
dodajemy 2 łyżeczki octu jabłkowego/winnego mieszamy, na końcu powoli wlewamy
około 3 łyżek oliwy z oliwek cały czas mieszając do połączenia składników

SOS KOPERKOWY - pęczek koperku, 1 kostka bulionowa, ok 200ml śmietany kremówki, ok łyżki mąki ryżowej;
Bulion rozpuszczasz w odpowiedniej ilości wody (jak na opakowaniu), dodajesz posiekany koperek.
Jak się zagotuje wlewasz kremówkę dobrze wymieszaną z mąką i czekasz aż zacznie gęstnieć. Jeżeli będzie za rzadzkie
dorzucić jeszcze trochę mąki rozrobionej w wodzie. Doprawić ewentualnie solą.



SOS POMIDOROWY - cebulka, 2 ząbki czosnku, puszka pomidorów, oregano, masło klarowane, sól, pieprz, mąka ryżowa;
Cebulkę i czosnek drobno siekasz, podsmażasz na maśle klarowanym, doprawiasz solą, pieprzem i oregano.
Jeżeli masz pomidory w całości to je siekasz, jeżeli nie to wrzucasz całą puszkę prosto do garnka, gotujesz trochę,
żeby zredukować płyn albo od razu zagęszczasz mąką rozpuszczoną w wodzie. Można dodać trochę miodu jakby było kwaśne w
smaku.


SOS PIECZARKOWY - ok 200g pieczarek, kilka ząbków czosnku, cebulka, tłuszcz, 200ml kremówki, mąka ryżowa;
Czosnek z cebulką podsmażasz na tłuszczu. Jak się zrumieni dodajesz posiekane pieczarki. Jak się podpieką dodajesz kremówkę i
zagęszczasz rozpuszczoną mąką. Doprawiasz do smaku solą i pieprzem. OK 300-400ML



Zmieniony przez - Mmef w dniu 2018-01-20 20:19:52
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 442
Zaktualizowałem profil. BF na poziomie 15-17 %.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ty masz wrzucić tutaj wszystko, nie na profil W temat.

Bf - nie na masę, a na redukcję, wrzuć też zdjecie.
Do poczytania : https://www.sfd.pl/Body_fat__znaczenie_w_budowaniu_masy_mięśniowej-t1132868.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 442
Podrzucę zdjęcia bo może przesadziłem z tym BF-em ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
Dobra to jeszcze wstaw zdjęcie sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 442
Czy takie wystarczą czy wrzucić w świetle dziennym naturalnie a nie do „lustra” ;)) ?

















Zmieniony przez - Mmef w dniu 2018-01-20 22:15:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Produkty wrzucaj przed obróbką a nie po niej. Nie ma to być jajecznica na maśle z masłem, tylko jaja plus masło.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Moim zdaniem wysokie ww i wysokie tłuszcze, to nie musi być dobre rozwiązanie. Ostatni posiłek tez jakis dziwny - nie ma białka.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening po śniadaniu

Następny temat

Czy wliczać kalorie z warzyw w diete ? wrapsy pszenne, brzuch

WHEY premium