SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o ocenę diety na masę :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 442
Co polecasz ? Uciąć białko z innego posiłku i wrzucić na ostatni ? (Białka już jest sporo)

Węgle ? Myśle ze u mnie nie są to zawrotne wartości.
Tłuszcze podbiłem z racji obniżonego poziomu cholesterolu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 442
Ktoś jeszcze coś dorzuci od siebie ? Podbijać kalorie czy redukcja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nie masz ucinać białka ogółem, ilość jest odpowiednia, natomiast powinieneś rozbijać je tak, aby w każdym posiłku było minimum 20-30g (próg leucynowy), szynki sklepowe do wywalenia (chyba, ze to jakaś swoja) sosy wiem, ze swoje robisz (wbiłeś je w makro i nazwałeś sos, czy to jakiś odnośnik do innego sosu?), miód do organiczenia, z gajnera bym zrezygnowała, brakuje kwasów omega3 , czyli orzechy, awokado, siemię lniane, nasiona chia etc.
Warzywa wrzucaj też świeże.


Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2018-01-22 20:06:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 442
Szynka swoją lub wrzucam boczek na śniadanie. Jeśli chodzi o sos to tak jak napisałem robie swoje sosy i jest on tylko w drugim śniadaniu wg makro i takich produktów jakie opisałem. Jeśli chodzi o gainer to podmienię to co wpisałem bo suplementuje iso gainz bez laktozy i glutenu dość dobry jakościowo. Właśnie chciałem wrzucić garść orzechów włoskich lub innych. Warzywa tez będę starał sie wrzucać świeże. Dziękuje za podpowiedzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No i super. W razie pytań, pisz. urozmaicaj dietę, a będzie ok. Obserwuj również organizm, dokonuj pomiarów obwodów co 1-2tyg, aby mieć odniesienie, czy coś się zmienia.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 442
Cześć,

Zauważyłem u siebie gorsze wysypianie się. Czy jest to spowodowane dużą ilością węgli na ostatnim posiłku i brakiem białka ?


Zmieniony przez - Mmef w dniu 2018-01-28 19:20:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 126 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11186
Chyba w tamtym roku była tutaj dyskusja na temat siemia lnianego jako niezalecanego do regularnego spożywania przez facetów ze względu na zawartosc fitoestrogenów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 442
Siemie lniane ? Przecież nie mam go w diecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 126 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11186
blue_hope zaproponowała jako źródło o3. Olej lniany jak najbardziej ale spożyty na zimno. Kupuj taki który był przechowywany w chłodziarce bo te wszystkie ze sklepu z połki to raczej wiele o3 nie mają już bo stoją w cieple.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Mmef
Cześć,

Zauważyłem u siebie gorsze wysypianie się. Czy jest to spowodowane dużą ilością węgli na ostatnim posiłku i brakiem białka ?



Zmieniony przez - Mmef w dniu 2018-01-28 19:20:39


Wręcz odwrotnie:

http://potreningu.pl/articles/3801/weglowodany-w-ostatnim-posilku-ulatwiaja-zasypianie 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening po śniadaniu

Następny temat

Czy wliczać kalorie z warzyw w diete ? wrapsy pszenne, brzuch

WHEY premium