SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o ocenę diety na masę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8166
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 23
Trening: Siłownia 3 razy w tygodniu
Wzrost: 182
Waga: 77,5
Cel: przyrost masy przy jak najmniejszym przyroście tłuszczu
Dieta: zbilansowana
Suplementacja: brak
Inne sporty: brak
Zapotrzebowanie: około 3100 kcal wyliczone ze wzoru

Tak do września 2012 roku redukowałem tłuszcz. W końcowej fazie miałem dietę około 2200 kcal. Od września siłownia plus tajski boks. Sylwetka poprawiła się dieta ~3000 kcal. Od stycznia sama siłownia. Bałem się, że przy 3500 kcal mnie podleje, ale jest okej. Poniższą dietą jadę od początku stycznia. Widać małe zmiany na plus w sylwetce.

Poniżej skan mojej diety. Mięso z piersi zamienne na udka, wieprzowinę, rybę, indyka, rzadziej wołowinę.

Do posiłków warzywa głównie pomidor, ogórek, marchew, papryka.

Czasem celem podbicia tłuszczy jem orzechy (włoskie, migdały).

Generalnie staram się różnicować dietę by dzień w dzień nie jeść piersi z kurczaka

Co do chaetów bardzo rzadko. Zdarzy mi się może wypić 2 piwa raz na 2 tygodnie.






Zmieniony przez - Daniel2108 w dniu 2013-01-16 18:22:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8166
Dodam, że jako źródło węglowodanów stosuję również owoce (jabłka, banany, kiwi, pomarańcze etc.), kasze i ziemniaki (rzadko, bo nie chce mi się ich robić)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
wywal ze sniadania szynke. za duzo bialka na raz a wedlina sklepowa jest raczej kiepskiej wartosci. poza tym jezeli jestes zadowolony z efektow to trzymaj diete i obserwuj co bedzie dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8166
To nie jest szynka sklepowa, a szynka którą sam piekę :D Generalnie zastanawiam się tylko czy mógłbym coś jeszcze poprawić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bialko

Następny temat

start w zawodach szukam inf

WHEY premium