SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o małą pomoc :))

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 385
Witam,Mam 15lat, oraz 65 kilo wagi własnie rozpoczęłem dietę, min ryżową, nie chcę opisywać dnia , co jem , bo jest różnie, 3x 100g ryżu srednio, zazwyczaj mieszam z jogurtem, oczywiście nie jest to jedyny posiłek w dniu , do tego dochodzi ' posiłek Mamy ' serki wiejskie , kasze manne.. Budynie. Do tego treningi , 3 razy w tygodniu , więcej nie mam czasu. Zamierzam takżę kupić gainera, by to jeszcze wspomóc, dodam , ze w dodatku gram w piłkę nożna i jestem aktywny fizycznie, I czy ta dieta ' bardziej ryzowa ' zadziała ? Proszę o wszelką pomoc..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 385
No rozumiem, ale warto zaryzykowac.
Właśnie dzisiaj robiłem ważenie, po tej diecie po 13dniach, i niby poszło 1,5 kilo, ale gdzie ? :O Ale to raczej jest nie zauważalne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
nie ma czegos takiego jak dieta ryzowa. Ryz jest dobrym zrodlem weglowodanow dlatego czesto jest uwzgledniany w diecie. Ale ogolnie na pytanie czy od ryzu urosniesz odpowiedz brzmi nie. Urosniesz od nadwyzki kalorycznej. Gainera tez nie ma sensu kupowac do poki nie wiesz ile kcal zjadasz https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html tu mozesz obliczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Masz 15 lat i nie masz czasu? Gainera sobie odpuśc, nie jest Ci do niczego potrzebny.

Nie wiemy, czy zadziała, bo nie wiemy w czym ma zadziałać.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 385
Gainer , ma poprostu wspomóc przyrost masy mięsniowej, a także zastąpić posiłek, gdy np jestem w szkole. Wpierdzielam naprawdę dużo, ale rosnąc to zabardzo nie rosne. :) Może taki wiek poprostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Gainer nie wspomoze przyrost masy miesniowej. Gainer to poprostu jedzenie w proszku tak jakbys zjadl bialko i banana. W szkole mozesz jesc takie rzeczy http://potreningu.pl/diety/artykuly/1733/co-jesc-w-podrozy-
Wydaje CI sie ze jesz duzo ale widocznie jesz za malo kcal. Wrzuc swoje jedzenie w sposob opisany w linku co Ci wczesniej przyslalem i zobaczymy czy jesz wystarczajaco by rosnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 385
Dzisiejszy dzień :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
brakuje Ci w diecie źródeł tłuszczu,warzyw,nieprzetworzonych źródeł węglowodanów-poczytaj,może te tematy Cię trochę nakierują:
http://potreningu.pl/diety/artykuly/290/jak-zabrac-sie-za-ukladanie-diety
http://potreningu.pl/kobieta/artykuly/1694/tych-zrodel-tluszczu-nie-powinno-zabraknac-w-twojej-diecie

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2013-05-23 09:18:20

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 385
To nie jest moja dieta codzienna.. oczywiscie jem dla odmiany różne warzywa, owoce,..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
dobrze,ale wymaga wielu popraw-tematy wyżej powinny Ci trochę powiedzieć-jak również tematy podwieszone w tym dziale,poczytaj też diety innych użytkowników i zobacz jak oni układają

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 385
no spróbuje ułożyć coś ciekawego, ale także zainwestuje w gainera. :D Gainer+dobra dieta i zobaczę po miesiącu co z tego wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Jesli bedziesz na pierwszym miejscu gainera stawial to nic z tego nie wyjdzie.
Tak jak juz kolega napisal duzo w tej diecie do poprawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na rzeźbę- do sprawdzenia

Następny temat

Początkujący prosi o radę i sprawdzenie diety :)

WHEY premium