SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mała prośba o pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9


Witam. Wiem, że wielu z Was byłoby mi w stanie udzielić odpowiedniej odpowiedzi, także bardzo proszę i będę bardzo wdzięczny.
Chciałbym zapytać jak mam ćwiczyć, aby osiągnąć pewną posturę (mniej więcej coś takiego jak Pan ze zdjęcia )? Nie ćwiczę siłowni, ale mam w planach zakupić własny osprzęt, proszę o wypisanie jaki sprzęt muszę zakupić (wraz z cenami), tylko tak, żeby to wyszło jak najtaniej, bo nie dysponuję dużą sumą, niestety... Zależy mi, aby cel osiągnąć jak najszybciej, wcześniej nie stosowałem żadnych odżywek, czy też sterydów itp. Mam 178 cm wzrostu i warzę 58-59 kg, nie korzystam z żadnych używek, jeśli ma to jakieś znaczenie wolę napisać

Jeśli macie jakieś pytania proszę pisać.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 58

Wzrost: 178

Cel treningowy: Osiągnąć posturę

Staż treningowy na słowni: prawie w ogóle

Uprawiane inne sporty: kiedyś piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): mam zamiar zakupić własny sprzęt

Dieta: nie mam

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 621
Wiesz, ze za takie posty powinni banować? Ale ok, spróbuję pomóc.
Zdjęcie beznadziejnej jakości, ale zakładając, że facet ma taki wzrost jak Ty, to brakuje Ci jeszcze 20 kg co najmniej (oczywiście beztłuszczowej masy).
Żeby tyle zbudować potrzebujesz przy dobrych wiatrach z 2 lata.
Jaki sprzęt zakupić... To rozumiem żart? Pytasz o ekspander i 2 hantelki 5 kg? Nie wiem co dla Ciebie znaczy "duża suma", porządna ławka z konkretnym obiażeniem to ok. 1000 zł, a potrzebujesz jeszcze drażek, hantle, sztangę, stojak na sztangę, matę, chcesz to wstawić do pokoju czy jak? Lepiej zainwestuj w karnet na siłownie.
I bez diety nie osiągniesz nic, choćbyś sobie do pokoju wstawił sprzętu za 10 tys zł.
Zapraszam tutaj: https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW_TRENING-t401012.html.

Jak nie chce Ci sie tego czytać, to sobie daruj "posturę".

No pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Przy takiej wadze bez odpowiedniej diety waga nie ruszy. Poczytaj posty podwieszone w tym dziale i dziale ODŻYWIANIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Na pewno ławka regulowana,hantle,gryf prosty,jakiś drążek, stojaki, i rurki to pompek Jak już bedziesz miał sprzęt ułóż plan wklej tu i diete ale w dziale "Odżywianie"

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla początkujączego.

Następny temat

PILNE!!! Odnosnie treningu i kilku waznych innych sprawek

WHEY premium