SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca w wakacje (pomysły)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 879
Mieszkam pod Lublinem mam 17 lat(,jeszcze niepełnoletni)
Gdzie polecacie dorobić sobie przez Lipiec?
Omińmy tutaj sady i cegielnie(miałem z tym doświadczenia nieprzyjemne)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5493
Ulotki;) Reklamy w realu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136833
Sezon na budowlankę się zaczął, popytaj w rodzinie, czy wujek/ chrzestny nie potrzebuje pracowników do firmy. Roboty drogowe, jak masz siły, poszukaj roboty przy wycince lasu, na pewno w Twojej okolicy są firmy tym się trudniące. Jak jesteś ze wsi, zapytaj też o możliwość pomocy przy jakimś gospodarstwie, zbiory będą to i pracownik poszukiwany

Elewacje też wchodzą w grę, o ile cos takiego u Ciebie jest możliwe

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2012-05-21 10:45:36

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Pokręć się po okolicy, pogadaj z ludźmi a coś znajdziesz, skąd mamy wiedzieć jak jest z robotą u Ciebie w okolicy i co Ty umiesz robić i do czego się nadajesz.
Ewentualnie wyjazd gdzieś na zachód za granicę albo do roboty albo na jakieś zbiory, jeśli wchodzi w grę. Lub przemyt różnych środków i papierosów za wschodniej granicy (daleko nie masz)

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5744
obczaj gumtree albo jakąś lokalną stronkę z ogłoszeniami, może coś znajdziesz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 879
Budowlanka i las to by mnie interesowało.Pytam tak czy ktoś miał może styczność bo nie chciałbym ani jednego dnia zmarnować i wcześniej wszystkie kwestie przemyśleć.Jeszcze słyszałem że na kładzeniu kostki jest w miarę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Budowlanka może się szybko znudzić i czasem bywa ciężka, piszę czasem, ponieważ 2 razy pracowałem na budowie i dwa razy trafiłem do ekipy z zielonego jeepa, gdzie byłem najmłodszy, chodziłem po szlugi i piwo, a potem skrobałem tynk ze ściany Na tydzień zmienili mi szefa grupy na pana Mietka, który pił tylko po pracy i musiałem biegać z taczkami, nosić worki z cementem, łazić milion razy po schodach - strasznie męczące, po 2 dniach chciałem dać sobie siana, ale przetrzymałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5493
To prawda na budowlance są tylko dwie opcje albo bedzie zap*****lał albo chodził po piwo i fajki;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
A tak z ciekawości: ile można mniej wiecej na budowie wyciągnąć?
Do autora: moze kelner w jakiejś miejscowości turystycznej / albo McDonald?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5493
9/10 zł za h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 879
Najgorsze jest to że nie mam jeszcze 18 lat -,- bo do chłodni przyjmują na umowę nawet do przenoszenia z TIR-a skrzynek z owocami 9zł/h dniówką wychodzi około 7 dyszek u mnie jest w okolicy no ale tam wymagany jest wiek...dlatego w sumie temat założyłem dla ludzi -18
Póki co to myślę nad kostką brukową albo tą budową(o ile nie będzie ludzi rasy "Pana Mietka",bo na takich wyzyskiwaczy w cegielni trafiłem -,-)

Zmieniony przez - Bruce31 w dniu 2012-05-21 16:37:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprzęt/modlitewnik

Następny temat

XV SELEKCJA

WHEY premium