SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrot do treningow kulturystycznych!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130
Witam wszystkich jestem tu nowy ,przegladalem przegladarke ale niestety nie udalo mi sie znalesc odpowiedzi na moje pytanie.Trenowalem regularnie przez 3 lata jednak w pewnym momecie rzucilem silownie i zaczolem sie bawic mysle ze domyslacie o co chodzi!!!!!teraz po1,5rocznej przerwie planuje wrocic znowu do treningow tylko ne wiem jak mam zaczac.Teraz cos omojej budowie jestem Endomorfikiem przed przerwaniem treningow wazylem 98kg klatka120cm biceps 45cm pas 95cm lydka 45cm. Aktualnie moje wymiary sie nie zmienily z ta roznica ze zalalem sie kompletnie tluszczem waze obecnie 110kg.Spadla mi strasznie sila okolo40kg przy wyciskaniu na klate(145kg w szczytach formy).Zaczolem trenowac w wieku16 lat bralem troche suplementow kreatynka hmb aminokwasy itp nabieralem bardzo szybko masy.po 2latach treningu postanowilem sprobowac czegos mocniejszego kupilem 5amm omki 8amp deki grec i 100 metki tajlandzkiej wyroslem na tym strasznie potem odstawilem koks zaczolem opuszczac treningi az w koncu stracilem motywacje i silownie zamienilem na imprezkiwygladam teraz tragicznie w pasie chyba ze 110cm wszystko wisi na mnie ,pojawilo sie gino,postanowilem cos ze soba zrobic noi mysle ze wy mi wlasnie pomozecie wrocic do formy ,wiec prose powieccie jak mam trenowac dzieki za wszystkie odpowiedzi!!!!!!!!!pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Gino sie leczy u lekarza, mozliwe ze masz tez lipo skoro jestes zalany, jak spalisz tluszcz to sie poprawi troche.

Na poczatek trening ACT, zeby sie rozruszac. Potem mozesz wejsc na tradycyjny split, ulozyc sobie diete redukcyjna, dodac aeroby i powoli palic tluszcz, jak spalisz co chcesz spalic, to wez sie za mase (suchą)

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130
jak ma ten moj atc wygladac chcialbym konkretnych odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html 

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja po spadkach znowu ostro zaczalem . tyle ze niecwiczylem od kwietnia ub.r. do pazdziernika. piłem, masa spadla o ok 10 kg , ale w pazdzierniku wzialem sie za siebie i forma wróciła

odstaw piwko i lec na siłke rob duzo powtorzen w treningu + aeroby, jak uznacz ze czas na mase to zacznij walic mase , pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130
ale czy moj atc ma tez trwac 8tyg przeciez nie jestem nowicjuszm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130
chcialbym rzucic10-15kilo i popracowac nad sucha masa tylko jak to zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130
jak ma wygladac moj atc i dalsze treningi prosze o bardziej szczegolowe rozpisanie jakie cwiczenia jak dlugo ma trwac jakie suple brac itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
braŁeś koksy, a nie potrafisz uŁożyć ćwiczen??
Nikt Ci tu treningu nie uŁoży, zrob to sam, i wrzuc go tu i wtedy specjalisci Ci skorygują co trzeba.

ZAnim zaczniesz Łapać masę, to proponuje skupić się na zrzucaniu zbędnych kg. czyli dużo ruchu przede wszystkim.

Powodzenia zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130
Skorzystalem z treningu Michali mysle ze jest ok po treningu sapalem jak kon ojojojoj ciezko bedzie !!!!!!!!!!!!jesli mozecie to rozpiszcie mi trening po ACT jakis na spalanko tuszczyku,sucha masa!!!!!dzieki z gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak to sie kończy sieganie po saa- brak motywacji jest b. odczuwalny po najmniejszych spadkach

trening ACT bardzon łatwo znaleźć na forum- podejrzewam, że wydolność jest cieniutka- więc chyba z najlżejszych wersji trzeba bedzie na poczatek korzystać.

3 tyg.wersji lżejszej, następnie 3 cięższej.

potem mozesz juz przejęść na FBW i z różnymi modyfikacjami trenuj tak kilka miesięcy.

oczywiście nie musze wspominać o doniosłości diety, bo masz szansę- jeżeli nie zaburzyłeś sobie gosdpodarki hormonalnej przez te saa/i jeszcze balangi w tym okresie/ do sanu 70-cio letniego dziadka- na strate tłuszczu i powrót poprzedniej masy mięśni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to utrzymać??

Następny temat

Czy nadmierne czeste rozciaganie utrudnia przyrost siły?

Wiecej