SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do formy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1646
Witam wyjechałem na 3 miesiące do Niemiec, do pracy na budowie. Przed wyjazdem wazylem 90kg ze znkikomym bf teraz waze 80 i mam lekki brzuch. Przed wyjazdem jadlem 3.5-4k kalori w niemczech ciezko pracowałem i jadlem ok. 2.5-3k, tutaj moje pytanie ile zajmie mi powrot do formy z przed wyjazdu?? Oczywiscie bede trenowal ciezko i jadl duzo. siła równiez strasznie mi spadłą.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10205
Istnieje coś takiego jak pamięć mięśniowa, więc myślę powrót do formy jest uzależniony głównie od poziomu wytrenowania sprzed przerwy. Ciężko jest określić ile Ci to zajmie. Ale bądź cierpliwy i wrócisz do formy szybciej niż myślisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie da się odpowiedzieć na to pytanie, można podejrzewać okres czasu, aczkolwiek jest to dalekie od prawdy. To zależy od jakości żywienia, intensyfikacji treningowej, ilości snu, doboru modelu treningowego, organizmu etc, dowiesz się z czasem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1646
rozumiem,ale moze ktos mial podobna sytuacje? Pomozcie okreslicten czas. Kurcze powuem wam ze troche zdesperowany jestem bo forme robilem ponad rok a w 2-3 miesiace takie spadki ze szkoda gadac. Silowo tez strasznie spadlem ciezar o jakies 20-25% mniejszy, jestem ekto, na sucho cwicze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Na pewno ktoś miał podobną sytuację ( ile ludzi żyje na tym świecie ) aczkolwiek każdy jest jednostką, powtarzam, nie da się odpowiedzieć klarownie na te pytanie. Wznów treningi, adekwatne odżywianie, a powoli forma będzie wracała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Trudno określić, bo na tempo powrotu do formy ma wpływ szereg czynników-Twoje zaangażowanie, dieta, predyspozycje, poziom masy mięśniowej, jaki miałeś przed wyjazdem...itd.

Daj sobie przynajmniej te 3 miesiące, podczas których forma ucierpiała.Później sam ocenisz, czy wszystko wróciło.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Jest coś takiego jak pamięć mięsniowa - ani sie obejrzysz a już bedzie git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1646
Dzięki za odpowiedzi. Już przez tydzień zrobiłem progres jak normalnie prawie w miesiąć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Byś się tak nie zamartwial to byś jeszcze lepszy progres mial
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dopasowanie treningu

Następny temat

Przedramiona i barki

WHEY premium