SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powabne panny wtem wklejamy, nowy spam dziś zakładamy!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119480

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
chyba gramów szymcio

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Smoku chyba jaja se robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Alfa Romeo= g****
Alfa Romeo = Fiat= wielkie g****
Alfa Romeo= g**** zapakowane w ładne opakowanie
Alfa romeo = zawodność
Alfa Romeo= drogie części
Alfa Romeo= Smoczek odkłada kase, to jak już odkładasz to odłóż pare tysi na pierwsze części.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
pisałem mu żeby brał auta z grupy VAG bo się opłaca w nie inwestować i się nie psują. Smoku jak ci przyjdzie wydać pare kafli na wymianę wytrysków to ci się ode chcę , Alfy co roku najwięcej tracą na wartości

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
neos w vw tez padaja kolega musial wydac 12 kola na nowe a ma b6 zalezy od kogo sie kupi, w chu** wygodna jest alfa i strasznie cichutko w srodku, jechal ktos z was w ogole tym autem czy powtarzacie stereotypy? Kazdy samochod moze sie popsuc czy to vw bmw, i inne

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
40neos
pisałem mu żeby brał auta z grupy VAG bo się opłaca w nie inwestować i się nie psują. Smoku jak ci przyjdzie wydać pare kafli na wymianę wytrysków to ci się ode chcę , Alfy co roku najwięcej tracą na wartości


mówisz Filip że u smoczka coś szwankuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
idę zrobić sobie kanapeczki z kurakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
taaa kolega ma 156 z ohydnym wnętrzem koloru szarego i do tego kierownicę ze wstawkami pseudo drewnianymi , a idź ....

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Smoku jesteś zielony jak kobiety... " jejku jakie to wygodne, jakie fajne kolorystycznie, sexowne auto "

Kup se cos niemieckiego , kupisz passata to masz czesci od skody/audi/polo/golfa i te czesci chodza tanio... Nie rozumiem troche ludzi, po chvj kuposac psujace się auto ;x I to drogie i ze strasznymi spadkami w cenie.

Smoczek passat B6 ( Za jakis czas bede polował, ale nie zapeszam:D ) to inna bajka, samochod klasy wyzej w podobnej cenie i tyle ode mnie. lepiej kup passata B5 po lifcie i bedziesz miał wygode, elegancje, bezawaryjnosc i kilka tysi na czesci/serwis i OC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
40neos
taaa kolega ma 156 z ohydnym wnętrzem koloru szarego i do tego kierownicę ze wstawkami pseudo drewnianymi , a idź ....



dobrze opisane on ma, jak kupil jakas podstawe to tak ma

f*** YEAH!!!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ZAWODY WIELOKROTNE WYCISKANIE AMATORÓW W RADOMIU ZOSTANĄ PRZENIESIONE NA WIOSNĘ

Następny temat

HGH Night

WHEY premium